Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Polityka prywatności.

Oświetlenie techniczne

Oświetlenie techniczne

Znaczenie oświetlenia biurowego


Wygląd przestrzeni, w której się pracuje zawsze przekłada się na szybkość oraz efektywność wywiązywania się z powierzonych obowiązków. Przestrzeń biura w swojej aranżacji stara się zachować złoty środek pomiędzy funkcjonalnością oraz stylem. Ergonomiczne sprzęty oraz wszystkie znajdujące się w pomieszczeniu przedmioty mają za zadanie umożliwić pracującemu zachowanie swojego indywidualizmu, przy jednoczesnym zapewnieniu, że jest on ważną komórką biznesowego organizmu.

Przestrzeń biurowa ma odzwierciedlać profesjonalizm w działaniu i nie jest tu mowa jedynie o firmowych miejscach pracy. Własne domowe biura posiada coraz więcej osób. Pomieszczenie w domu lub mieszkaniu przeznaczone do pracy, podpada pod te same zasady aranżacyjne, co jego odpowiednik w firmie. Jeśli panująca atmosfera podkreśla profesjonalizm, to pracujący mniej się rozprasza, starając się zawsze dostosować i nie burzyć panującego wrażenia. W przestrzeniach biurowych używa się innego typu oświetlenia niż na co dzień w domu. Źródło światła ma za zadanie zarówno wydobyć więcej estetycznych walorów z przestrzeni, jak i dostarczyć optymalnych warunków do pracy.

Pokaż:
Sortuj według:
Squareline Okazja!

Squareline

Kinkiet Squareline z kolekcji LoftLight SelectionSzerokość 130mmW głębokość 145mmW..

349.00 zł 249.00 zł

820 - aluminium Okazja!

820 - aluminium

Lampy ścienne – model kinkietu z linii Spot-line – 820Żarnik G9 60WWysokość 11cm S..

179.00 zł 129.00 zł

821 Okazja!

821

Lampa kinkiet techniczny 821 z serii Spot-lineSzerokość 24cmWysokość 10.6cmGłęboko..

309.00 zł 199.00 zł

PTO Okazja!

PTO

Lampa inspirowana projektem Piatto dla LuceplanSzerokość 30.8cmGłębokość 21.3cmWysokość 3..

550.00 zł 449.00 zł

Wall Kick Okazja!

Wall Kick

Nowe kinkiety Wall Kick z kolekcji LoftLight Selection są przeznaczone do montażu w ścianach (gips..

219.00 zł 59.00 zł

White Cube Okazja!

White Cube

Kinkiet techniczny White Cube   10 x 10 x 10cm   Materiał: Aluminium ..

469.00 zł 319.00 zł

Whiteline W

Kinkiet Whiteline z kolekcji LoftLight SelectionSzerokość 300mmWysokość 40mmGłebok..

409.00 zł

Notice: Undefined variable: cat_desc in /home/lampalampa/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_view_theme_journal2_template_product_category.tpl on line 263

Duża dowolność

Oświetlenie techniczne jest dopasowywane do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki działań danej branży. Jedne rozwiązania sprawdzą się lepiej w konkretnych przestrzeniach niż inne. Kategoria ta obejmuje świat zróżnicowanych produktów, w których można szybko znaleźć opcję, stylowo oraz funkcjonalnie wpasującą się w przestrzeń biurową (a nie będzie tylko szybkim zapchaniem pustego miejsca). Kinkiety techniczne są jednym z najpopularniejszych dodatków – dzięki możliwości strategicznego rozmieszczenia bez konieczności „wypychania” przestrzeni dużymi gabarytowo lampami. 

Kinkiet techniczny na ścianie biura lub w korytarzu firmowym jest dobrym oraz stylowym zamiennikiem dla zwisających żarówek. Sufitowe źródło światła to jednak nie koniec. W aranżacji przestrzeni biurowej trzeba skupić się również na najbliższym otoczeniu biurka. Blask monitora nie może stanowić jedynego oświetlenia dla pracownika, który w niedługim czasie będzie się czuł zmęczony, rozkojarzony oraz przytłoczony „piwniczną” atmosferą.

Stylowe lampy stołowe, kinkiety, plafony - w naszym sklepie znajdą Państwo wszystko, co potrzebne, by tchnąć w swoje biuro oraz przestrzeń firmową nowe życie. Dopasowane oświetlenie podkreśli profesjonalizm oraz funkcjonalnie dopełni całości. Spychanie kwestii wyboru oświetlenia na margines jest ograniczaniem własnej efektywności w działaniu. Zmiana oświetlenia nie zajmie dużo czasu, a pozytywne skutki da się szybko odczuć.