Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Polityka prywatności.

O sklepie

 
sklep z lampami

sklep z lampami


Marka LampaLampa.pl powstała jako rozwinięcie sklepu Unlimiteddesign założonego w 2009 roku, który importował do Polski designerskie meble oraz oświetlenie. Od 2010 roku firma już pod marką LampaLampa.pl skupiła się na imporcie oświetlenia, prowadząc sprzedaż hurtową. W sierpniu 2012 powstała pierwsza wersja sklepu internetowego, a w listopadzie 2011 otwarty został showroom w siedzibie firmy.


W 2013 spółka Bottonova rozpoczęła import żarówek edisona (vintage) i do teraz jest jednym z największych sprzedawców w tym segmencie w Polsce.

W sierpniu 2012 firma Bottonova stworzyła markę LOFTLIGHT i pod własnym szyldem rozpoczęła produkcję designerskich lamp. Sklep z lampami Lampalampa.pl jest głównym dystrybutorem marki.


Sklep z lampami LampaLampa.pl skupia działalność na sprzedaży lamp inspirowanych najlepszym światowym designem. Nowoczesne włoskie, hiszpańskie czy holenderskie oświetlenie zainspirowało nas do stworzenia kolekcji, w której znajdują się lampy wiszące, sufitowe, stojące, podłogowe, stołowe, plafony, żyrandole, kinkiety. Kolekcja obejmuje nowoczesne oświetlenie do salonu, kuchni czy sypialni, doskonałe także dla stylowych biur, restauracji, pubów czy hoteli. Lampy w stylu awangardowym, nowoczesnym i klasycznym. Sklep z lampami LampaLampa.pl oferuje również żarówki ozdobne i akcesoria do lamp.


Oświetlenie z naszej oferty można wykorzystać w projektach domów, mieszkań i biur. Znajdują się w niej wyłącznie lampy perfekcyjnie zrobione i wykonane z najwyższą starannością. Lampy nie spełniające kryteriów jakościowych nie są wprowadzane do oferty.


Idea naszej firmy to najlepsze wzornictwo, najwyższa jakość i przystępna cena. Spraw, by wnętrza w twoim mieszkaniu wyglądały perfekcyjnie. Nowoczesne oświetlenie do salonu i innych pomieszczeń zakupione w naszym sklepie to gwarancja wytrzymałości na lata, a także najlepsze wzornictwo.


Sprzedaż prowadzimy także w sklepie stacjonarnym – we Wrocławiu przy ul. Robotniczej 64. Na ekspozycji można zobaczyć prawie całą naszą ofertę.