Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Polityka prywatności.

O sklepie

 
sklep z lampami

sklep z lampami


Marka LampaLampa.pl powstała jako rozwinięcie sklepu Unlimiteddesign założonego w 2009 roku, który importował do Polski designerskie meble oraz oświetlenie. Od 2010 roku firma już pod marką LampaLampa.pl skupiła się na imporcie oświetlenia, prowadząc sprzedaż hurtową. W sierpniu 2012 powstała pierwsza wersja sklepu internetowego, a w listopadzie 2011 otwarty został showroom w siedzibie firmy.


W 2013 spółka Bottonova rozpoczęła import żarówek edisona (vintage) i do teraz jest jednym z największych sprzedawców w tym segmencie w Polsce.

W sierpniu 2012 firma Bottonova stworzyła markę LOFTLIGHT i pod własnym szyldem rozpoczęła produkcję designerskich lamp. Lampalampa.pl jest głównym dystrybutorem marki.


Sklep skupia działalność na sprzedaży lamp inspirowanych najlepszym światowym designem. Nowoczesne włoskie, hiszpańskie czy holenderskie oświetlenie zainspirowało nas do stworzenia kolekcji, w której znajdują się lampy wiszące, sufitowe, stojące, podłogowe, stołowe, plafony, żyrandole, kinkiety. Kolekcja obejmuje oświetlenie awangardowe, nowoczesne i klasyczne. Sklep z lampami LampaLampa.pl oferuje również żarówki ozdobneakcesoria do lamp.


Oświetlenie z naszej oferty można wykorzystać w projektach domów, mieszkań i biur. Znajdują się w niej wyłącznie lampy perfekcyjnie zrobione i wykonane z najwyższą starannością. Lampy nie spełniające kryteriów jakościowych nie są wprowadzane do oferty.


Idea naszej firmy to najlepsze wzornictwo, najwyższa jakość i przystępna cena.


Sprzedaż prowadzimy także w sklepie stacjonarnym – we Wrocławiu przy ul. Robotniczej 64. Na ekspozycji można zobaczyć prawie całą naszą ofertę.