Żarówki LED

Żarówki ledowe - dlaczego warto je wybrać do domu czy pracy?

Interesuje Cię skuteczne, energooszczędne i modne oświetlenie dla domu, biura, restauracji, czy też innego pomieszczenia użytkowego? Świetnie trafiłeś! To właśnie żarówki ledowe są  dobrym i popularnym wyborem, który pozwoli Ci cieszyć się ich wieloma zaletami. Dlaczego więc warto je kupić? Po pierwsze, żarówki ledowe w domu są bardziej energooszczędne, a to sprawia, że na przestrzeni lat wydamy na rachunki za prąd zdecydowanie mniej pieniędzy, niż w przypadku oświetlenia klasycznego. Po drugie, żarówki ledowe do domu są bardziej trwałe. Ze względu na dużą wytrzymałość spełniają swoje zadania przez zdecydowanie dłuższy czas. Po trzecie, żarówki ledowe dają możliwość wyboru barwy światła, jak również i intensywności oświetlenia. Inne możemy bowiem zamontować w salonie, inne w sypialni, a zupełnie inne w biurze. Dzięki żarówkom LED mamy możliwość tworzenia odpowiedniego nastroju, klimatu ciepła i relaksu, ale również i odpowiednich warunków do pracy, czy do przyjmowania gości. Po czwarte, żarówki ledowe w domu są bardziej bezpieczne bowiem nie posiadają rtęci, która może być niebezpieczna dla naszego zdrowia.
Żarówka dekoracyjna Globe 125 LED 4W - Flexi LED Spiral

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

NOWOŚĆ
39,00 
NOWOŚĆ
85,00 
NOWOŚĆ
95,00 
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
279,00 
NOWOŚĆ
249,00 
-51%
Original price was: 185,00 zł.Current price is: 91,00 zł.
25,00 
Brak w magazynie
215,00 
73,00 

Żarówki LED coraz popularniejsze

Kiedy żarówka LED pojawiła się na rynku, początkowo nie wzbudzała zbyt dużego zainteresowania ze względu na swoją cenę, która była wyższa, niż klasycznych, znanych do tej pory żarówek. Kiedy jednak udowodniono, jak wiele korzyści wiąże się z jej użytkowaniem, zwłaszcza związanych z kwestią finansową, coraz więcej osób zaczęło wymieniać żarówki w swoim domu na modele LED. Dziś niemal każdy wybiera żarówki LED do każdego typu pomieszczeń. W ofercie naszego sklepu znaleźć można niezwykle szeroką ofertę, która z całą pewnością zadowoli i zainteresuje każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Posiadamy żarówki ledowe o różnych wielkościach i kształtach - klasyczne, oryginalne, niebanalne, wyjątkowe. Dzięki nim można uzyskać najwyższą jakość oświetlenia, bez konieczności wydawania dużych pieniędzy na lampy, które coraz częściej ustępują miejsca samym właśnie żarówkom.

Istotny element aranżacji

Aranżując swoją przestrzeń w domu, w biurze, w sklepie czy też w restauracji, bez wątpienia oświetlenie stanowi jeden z najważniejszych aspektów, o jakim należy pamiętać i na jakim należy się skupić. Żarówka LED to doskonały wybór, który zagwarantuje zarówno dobre źródło światła, jak również zapewni niebywały efekt dekoracyjny w każdym pomieszczeniu. Poznaj bliżej nasze modele Smoky, Frozen, czy też Transparent.