Ręcznie wykonane lustra w betonowych ramach

Obecnie lustro nie pełni już tylko funkcji praktycznej, ale także dekoracyjną. Ręcznie wykonane lustra w betonowych ramach to doskonały dodatek do każdego rodzaju wnętrza, który nadaje mu szyk i klasę. Jest to bardzo stylowy detal, który docenią osoby w każdym wieku, choć głównie miłośnicy minimalizmu, stylu industrialnego oraz loftowego. Lustra wykonywane są indywidualnie na życzenie klienta. Wystarczy jedynie wybrać kolor ramy (szeroka paleta kolorów betonu) oraz idealnie dopasowany do własnych potrzeb kształt i cieszyć się nietuzinkowym elementem aranżacji wnętrza. Co więcej, betonowe lustra są unikalne, gdyż ze względu na to, że są wykonywane ręcznie, każda rama różni się nieco od pozostałych.
Mirror Concrete - LOFTLIGHT

Wyświetlanie jednego wyniku

Brak w magazynie

Dodatki do wnętrz

Mirror Concrete – LOFTLIGHT

1 090,00 

Lustra dekoracyjne

Lustra, oprócz oczywistego aspektu praktycznego, posiadają także wręcz nieograniczony potencjał dekoracyjny. Są to doskonałe rozwiązania do tworzenia m.in. wrażenia przestronności, które jest tak bardzo pożądane przede wszystkim w małych pomieszczeniach. Dzięki lustrom przedpokój, salon czy łazienka będą znacznie jaśniejsze,  a dodatkowo odbijające się w lustrze światło (dzienne lub sztuczne) nadawać będzie otoczeniu niezwykle ciekawy efekt. Lustra dekoracyjne, w tym także betonowe lustra, znakomicie prezentują się zawieszone pionowo np. nad komodą lub stolikiem. Dobrze jest je łączyć z takimi elementami dekoracyjnymi jak żywe kwiaty, świecie czy ramki do zdjęć.

Betonowe lustra – ciekawy detal

Kształt lustra oraz tworzywo, z jakiego została stworzona rama, mają wręcz decydujący wpływ na charakter przedmiotu. Wśród betonowych luster można znaleźć zarówno te stonowane i bardziej klasyczne struktury, jak i lustra, które przyciągają wzrok. Wszystko zależne jest od projektanta i jego pomysłu na aranżację. Lustra betonowe to bez wątpienia niezwykle nowoczesne lustra, które najczęściej nawiązują do stylu modernistycznego lub tak popularnego obecnie w architekturze wnętrz – stylu art deco. Minimalistyczne pomieszczenie z tego typu lustrem nabierze szyku i elegancji. Betonowe lustra najczęściej nie posiadają żadnych lub niewiele zdobień, więc są wyjątkowo uniwersalnym detalem.