Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Oświetlenie zewnętrzne

Za pomocą światła możemy dowolnie kształtować otoczenie domu. Nowocześnie zaaranżowane posesje wymagają wyselekcjonowanego oświetlenia zewnętrznego, dopasowanego stylistycznie zarówno do bryły budynku, jak i do przynależącego ogrodu.

Dzisiaj oryginalny design i zastosowanie trwałych materiałów nie wystarczą, aby oświetlenie ogrodowe mogło zostać uznane za warte uwagi. Podstawowa funkcja światła w obrębie posesji znacznie poszerzyła swój zakres. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego na aktualną ofertę składają się akcesoria ponadprzeciętne, nietuzinkowe, funkcjonalne, różnorodne i spełniające najwyższe standardy jakości.

780,00 

Lampy outdoor - ogrodowe

Lampa solarna TECKA Les Jardins

780,00 
-27%
479,00 659,00 
-26%
783,00 1 059,00 
1 370,00 1 790,00 

Jakie jest idealne oświetlenie ogrodowe?

Bazową funkcją oświetlenia ogrodowego jest rozjaśnienie drogi podczas pokonywania trasy między wejściem na posesję a drzwiami frontowymi. W wielu przypadkach światło wpływa na poczucie bezpieczeństwa, a jego zapalenie się w nocy nieraz skutecznie odstrasza intruzów czy zwierzęta. Przede wszystkim jednak lampy na ogród mają być piękne i wyjątkowe, zachwycać swoją formą oraz kunsztem wykonania. To jeden z najważniejszych elementów wystroju nowoczesnych ogrodów lub też tarasów.

Proponowane przez nas lampy tarasowe zostały stworzone przez najlepszych projektantów i producentów. Nowoczesne, designerskie, wpisujące się w obowiązujące trendy sprawiają, że wypielęgnowana zieleń, w której odpoczywasz, będzie odpowiednio podkreślona i wyeksponowana.

Aby jednak lampy na ogród nazwać niekonwencjonalnymi, muszą dostosowywać się też do określonych warunków. Najwyżej cenione są dzisiaj modele solarne ze względu na ekonomiczność, ekologiczność, bezobsługowość i łatwość w aranżacji dzięki braku kabla. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia stają się też coraz częściej bezprzewodowe lampy z wbudowanymi głośnikami.

W naszym sklepie znajdziesz jedynie najciekawsze propozycje – lampy tarasowe, oryginalne w formie, a nowatorskie i praktyczne w kwestii użytkowania.

Gdzie powinno znaleźć się oświetlenie zewnętrzne?

Oświetlenie ogrodowe ma być przede wszystkim praktyczne, dlatego łatwo można wymienić przynajmniej kilka miejsc, w których warto zainstalować nawet niewielki punkt światła.

W pierwszej kolejności warto zadbać o podświetlenie bramy wjazdowej, samego podjazdu, ganku oraz bezpośrednio wejścia do domu. Lampy umieszczone w tych strategicznych miejscach zwiększą szybkość i bezpieczeństwo poruszania się. Dość kłopotliwym miejscem na posesji w ciemnościach są schody, dlatego dobrze rozpatrzyć zainstalowanie w ich obrębie światła punktowego – najazdowego, solarnego czy innego, działającego chociażby w oparciu o czujniki ruchu.

Poza oczywistym przeznaczeniem praktycznym lampy na ogród mają pełnić funkcję dekoracyjną. Mogą uatrakcyjniać elewację podświetleniem detali architektonicznych, stanowić element infrastruktury ogrodowej, tworzyć klimatyczne tło dla ogrodowych alejek czy obowiązkowy punkt wyposażenia tarasu. Jeśli chodzi o profesjonalne oświetlenie, taras szczególnie potrzebuje eleganckiej, atmosferycznej oprawy.

Co można znaleźć w naszej ofercie?

Każdego dnia staramy się urozmaicać i poszerzać naszą ofertę lamp tarasowych i wszelkiego oświetlenia zewnętrznego. Proponowane produkty są wyjątkowe ze względu na swoją funkcjonalność, formę, nowoczesny design i uniwersalność zastosowania.

Wśród dostępnych artykułów można znaleźć fenomenalne, bezprzewodowe lampy na taras wykonane w technologii LED, wyposażone dodatkowo w głośnik. To jeden z najlepszych sposobów na niepowtarzalny klimat, gdziekolwiek i jakkolwiek chcesz. Urządzenie oferuje wysoką jakość i czystość dźwięku oraz cztery tryby regulacji natężenia światła.

Stawiamy na ultranowoczesne rozwiązania, dlatego naszym Klientom oferujemy również stojące lampy tarasowe z panelem słonecznym, niewielkie i zgrabne lampy stołowe czy klasyczne lampy solarne. Długą listę dostępnych produktów uzupełniają lampy kinkietowe, minimalistyczne oprawy czy bardziej tradycyjne lampy na taras, nawiązujące do popularnych modeli kuchennych i jadalnianych.