Energooszczędne żarówki Plumen

Designerskie żarówki Plumen to prawdziwy hit! Już nie musisz chować żarówki pod kloszem, a wręcz możesz z dumą ją wyeksponować! Plumen to unikatowe, energooszczędne źródło światła, które zamknięte zostało w nowoczesnej, dekoracyjnej formie. Niezwykły kształt żarówki jest ozdobą samą w sobie oraz niepowtarzalnym dodatkiem do różnego rodzaju wnętrz. Warto podkreślić, że żarówka doskonale wpisuje się w aktualne trendy ekologiczne i pozwala zaoszczędzić nawet do 80% energii. Naszą ofertę uzupełniają rewelacyjne, wysokiej jakości akcesoria Plumen, które podkreślają wygląd żarówek bez konieczności ich ukrywania.

Żarówka dekoracyjna Plumen 002

Wyświetlanie jednego wyniku

Brak w magazynie
215,00 

Żarówki Plumen – nie oderwiesz od nich wzroku!

Plumen to absolutnie wyjątkowe żarówki, których popularność na całym świecie rośnie z każdym dniem. Ich nietuzinkowa forma od razu przykuwa wzrok. Sama nazwa pochodzi od słowa „pióropusz”, które doskonale opisuje podstawową cechę żarówek brytyjskiej firmy – lekkość i dynamizm. Żarówki dekoracyjne coraz częściej wybierane są przez projektantów na całym świecie, jednak bezapelacyjnie prym wiodą właśnie żarówki stworzone przez brytyjskiego producenta Hulger & Samuel Wilkinson. Żarówki Plumen doskonale sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych, skandynawskich, a nawet eklektycznych czy vintage. Emitowane światło jest ciepłe, niezwykle przyjemne i nie męczy wzroku. Oświetlenie tego typu skutecznie ociepli wnętrze. Żarówki Plumen od czasu swojego powstania zdobyły wiele designerskich nagród i wyróżnień, w tym także Brit Insurance Design of the Year 2011, które jest jednym z najbardziej prestiżowych laurów na świecie.

Bądź eko – wybierz energooszczędność!

Nietrudno nie zauważyć, że gdy nadeszła era energooszczędnych żarówek, to nie były one zbyt piękne. Na pewno też nie stanowiły w żaden sposób ciekawego elementu dekoracyjnego. Nie bez powodu przez lata starano się znaleźć idealne rozwiązania, dzięki którym można zasłonić energooszczędne żarówki, jednak nadal cieszyć się w pełni ich zaletami. Producent Hulger & Samuel Wilkinson postanowił zrobić coś zupełnie innego. Jego celem było zaprojektowanie żarówki, która będzie połączeniem oszczędności energii i szacunku do środowiska, przy jednoczesnym zadbaniu o design i estetykę. Tak powstała żarówka Plumen, która pozwala zaoszczędzić nawet 80% energii w porównaniu do tradycyjnej żarówki o takim samym natężeniu światła. Dodatkowo żarówki te posiadają żywotność ok. 20 razy dłuższą niż konwencjonalne żarówki. Plumen to efektowne żarówki wprost stworzone do eksponowania! Serdecznie zapraszamy do zakupu!

Żarówka, która nie tylko świeci

Oświetlenie przestrzeni nie równa się włączeniu przycisku na ścianie. Lampy, żyrandole, kinkiety oraz inne formy oświetlenia mają nie tylko zastosowanie praktyczne. Są one stylowym dopełnieniem do przestrzeni, które wyciąga z nich maksimum wdzięku, oryginalności i stylu. Strategicznie rozlokowane źródło światła pozwala wydobyć więcej zarówno z pomieszczenia, jak i z siebie. Aranżacja przestrzeni to nie powielanie schematów, tylko przeniesienie części siebie (swojej wizji) na dostępny metraż. W tym procesie każdy szczegół ma znaczenie, a wybranie odpowiedniego typu oświetlenia jest w stanie lepiej wyrazić finalny efekt, na który ciężko się pracowało.

Jakość i styl oświetlenia

Nie tylko forma lampy jest istotna, ale również jej wnętrze. Żarówki nie muszą być nudnym, praktycznym rozwiązaniem, które wyjmuje się z pudełka i mechanicznie wkręca. Żarówka może być kolejnym, korzystnym elementem dekoracyjnym, który wpłynie dodatnio na prezencję pomieszczenia. Żarówki Plumen są przykładem doskonałego połączenia stylu, funkcjonalności oraz korzystnej ceny. Ich oryginalny kształt jest w stanie wizualnie odmienić każdą lampę, żyrandol lub kinkiet. Kupno nowego dodatku oświetleniowego do domu lub mieszkania nie zawsze jest konieczne. Często dzięki wymianie zwykłej żarówki na żarówkę z wyraźniejszym i designerskim „pazurem”, przyniesie o wiele lepsze efekty niż poszukiwanie nowej, idealnej lampy.

Zarówno wygląd samej żarówki, jak i jej oprawki nie jest dziś czymś oczywistym. Wiele modeli można swobodnie ze sobą wiązać, tworząc w efekcie unikalne połączenia, których próżno szukać w wielu sklepach oraz co ważniejsze po sufitach i ścianach u znajomych, rodziny, przyjaciół.

Żarówka żarówce nie jest równa

Jakościowa żarówka to niekoniecznie ta, która będzie świecić najdłużej. Energooszczędne warianty różnią się od siebie, a kierowanie się jedynie jej estetyką nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Żarówka Plumen odznacza się wysoką wydajnością oraz zauważalnym, unikalnym designem, który pozwala na ciekawe dopełnienie różnych przestrzeni.

Plumen to jakość, której można być pewnym oraz design, który otwiera wiele drzwi do aranżacyjnych eksperymentów. Powołanie do życia unikalnej wizji wykończeniowej jest niemożliwe bez dopasowania źródła światła. Żarówki Plumen mogą pomóc znacznie skrócić czas spędzony na wyborze i porównywaniu opcji oraz stanowić narzędzie, dzięki któremu wizja wykończeniowa nabierze dokładnie tego kształtu, o jaki nam chodziło.