Oprawki do żarówek

Oprawka żarówki to detal, od którego wiele może zależeć. W nowoczesnym oświetleniu często to właśnie oprawka, podsufitka i kabel są głównymi akcentami dekoracyjnymi. Ciekawa oprawka żarówki doskonale sprawdzi się między innymi w przypadku lampy bez klosza – modnej lampy żarówki na kolorowym kablu. Jeśli potrzebna ci tradycyjna oprawka E27 do żarówki ze standardowym gwintem, masz w czym wybierać! Nie ma tu mowy o monotonii, ani nudzie.
Kable oplatane

Wyświetlanie 1–12 z 51 wyników

Akcesoria

Cold Brass

89,00 

Akcesoria

Cold Chrome

89,00 
Brak w magazynie

Akcesoria

Cold Copper

89,00 
Brak w magazynie

Akcesoria

Loft Brass

89,00 

Akcesoria

Loft Copper

89,00 

Akcesoria

Loft Silver

89,00 

Akcesoria

Nakładka Chrome

19,00 
85,00 
Brak w magazynie
Brak w magazynie
25,00 

Oprawka żarówki, modne trendy

Obecnie w modnych wnętrzach zaaranżowanych w stylu skandynawskim, industrialnym czy minimalistycznym królują prostota oraz jasne barwy. Często stawia się też na ciekawe materiały i efekt kontrastu (detale w żywych kolorach). We wnętrzach w stylu skandynawskim doskonale prezentują się oprawki do żarówek drewniane. W wystrojach w stylu industrialnym ciekawym rozwiązaniem jest stosowanie oprawek i podsufitek wykonanych z betonu – w różnych odcieniach szarości, ale nie tylko.

Oprawka E27 – duży wybór oprawek do żarówek

Oprawka E27 to najpopularniejsza oprawka żarówki. W naszym sklepie dostępne są oprawki do żarówek w wielu różnych kolorach oraz wariantach materiału. Proponujemy m.in. oprawki do żarówek wykonane z tworzywa sztucznego, metalowe, porcelanowe, drewniane i betonowe. Oprawki E27 i nie tylko, sprzedawane w komplecie z kablem oplatanym lub osobno. Oferujemy również możliwość zamówienia zestawu gotowego do powieszenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań służymy fachową pomocą.

Niecodzienne kształty, niecodzienne materiały

Wykręcenie i wkręcenie żarówki to czynność, którą każdy okazjonalnie musi wykonać. Nie jest przy tym istotne, czy posiadamy lampę stojącą, wiszącą lub kinkiet. Żarówki, nawet energooszczędne w końcu zawodzą. Jednak nie są one czysto praktycznym dopełnieniem przestrzeni domu, mieszkania lub firmy. „Zwykła” żarówka może stanowić ciekawy dekoracyjny dodatek, który w unikalny sposób dopełni powierzchni ściennych oraz sufitowych.

Minimalistyczne oraz industrialne zorientowanie w stylu dekoracyjnym, z każdym rokiem nabiera na popularności. Surowe, designerskie formy potrafią przydać znacznie lepszego efektu estetycznego niż powtarzalne schematy, które stanowią bardziej aranżacyjną drogę na skróty. Oświetlenie jest sferą, której odpowiednie zagospodarowanie jest w stanie szybko przechylić szalę na stylową stronę, podkreślając piękno oraz unikalność danej przestrzeni.

Nowa szata dla przeciętnej żarówki

Wspomniane żarówki są integralnym uzupełnieniem różnych form oświetleniowych. Nie oznacza to jednak, że żarówkę trzeba ściśle zamykać w „lampowym” opakowaniu i w pełni uzależniać się od jego estetycznych właściwości. Oprawka do żarówki, czyli miejsce, do którego się ją wkręca, wbrew pozorom nie musi być standardowym, fabrycznym rozwiązaniem. Oprawki mogą być z powodzeniem zamienione na bardziej atrakcyjnie wizualnie formy, które pozwolą wyrazić więcej unikalności zarówno samej lampy (żyrandola lub kinkietu), jak i pomysłowości właściciela.

Oprawka do żarówki jest obecnie tak samo ważnym dodatkiem w aranżacji przestrzeni, jak wszystkie inne drobne przedmioty. Kwestia oświetlenia przestała być spychana na margines, a nowocześnie zorientowani konsumenci doskonale zdają sobie sprawę, że przysłowiowy diabeł rzeczywiście tkwi w szczegółach. Takie modele dają więcej swobody w aranżacyjnych eksperymentach oraz poszukiwaniu drogi do wyciągnięcia maksymalnego, stylowego efektu ze swojej przestrzeni. Każdy szczegół ma znaczenie, a to właśnie drobne przedmioty spajają przestrzeń w spójną aranżacyjnie całość.

Zaskoczyć wykonaniem

Minimalizm i industrial są obecnie w modzie. Wiele rozwiązań z tych trendów ma charakter ponadczasowy, także remontującym nie grozi widmo przeprowadzenia w niedługim czasie kolejnych prac. Drobne dodatki, jak właśnie oprawki są w stanie wpasować się praktycznie w każdy styl wykończeniowy i zaskoczyć swoją oryginalnością. Stosowanie niecodziennych materiałów, zarówno jako bazowej formy, jak i elementów zdobniczych przykuwa wzrok sprawiając, że otaczająca przestrzeń jest zwyczajnie ciekawsza. Doskonałym tego przykładem jest zastosowanie betonu, jako materiału, z którego jest wykonana oprawa do żarówek. Tego rodzaju niecodzienny materiał użyty, jako element dekoracyjny, na początku wywołuje lekkie zdziwienie, by następnie, z pozytywnym skutkiem, dopełnić różnego rodzaju przestrzenie.

Tak drobnych elementów nie warto więc spychać na margines, bowiem to one nadadzą przestrzeni finalnego wyrazu, a oświetlenie będzie tutaj kluczowe. Oprawki są niewielkim oraz niedrogim dodatkiem, który może spowodować zauważalną oraz korzystną różnicę.