Kinkiety LED

Elektryczne kable w oplocie wykonanym z bawełny. Matowe, wyraziste kolory, które idealnie wpiszą się we wnętrza w stylu Hygge.

Potrzebujesz pomocy przy doborze kabli? Skontaktuj się z nami.

Kinkiety LED

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

NOWOŚĆ
1 170,00 1 720,00 
NOWOŚĆ
1 390,00 1 890,00 
NOWOŚĆ
1 190,00 1 350,00 
NOWOŚĆ
300,00 549,00 
1 030,00 
1 890,00 

Kinkiety

Irma LOFTLIGHT

550,00 
530,00 
-29%

Kinkiety

Squareline

Original price was: 349,00 zł.Current price is: 249,00 zł.

Kinkiety LED a energooszczędność

Dzięki technologii LED jesteśmy w stanie znacznie zminimalizować koszta związane z oświetleniem mieszkania, biura czy powierzchni komercyjnej. Nawet jeśli światło świeci się przez cały dzień, pełniąc na przykład rolę czysto dekoracyjną, ilość zużytej energii elektrycznej będzie niewielka. Oświetlenie LED to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Kinkiety LED możemy stosować zamiast oświetlenia głównego, by uzyskać atrakcyjny efekt estetyczny oraz wykreować w pomieszczeniu odpowiedni nastrój. Światło kinkietów pozwoli stworzyć klimat sprzyjający relaksowi. W pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon kinkiety LED sprawdzają się wyśmienicie w towarzystwie lamp sufitowych, jako dodatkowe rozwiązanie korzystnie wpływające na komfort domowników. Kinkiety nadają się też doskonale do oświetlania luster w łazience czy garderobie. W restauracjach, pubach i hotelach oprawy tego rodzaju są tradycyjnie stosowane jako najbardziej nastrojowe oświetlenie o bogatych walorach dekoracyjnych. W salonie czy sypialni warto zastosować kinkiety LED emitujące światło o barwie ciepłej białej. Dzięki temu uzyskamy efekt przytulności i intymności. W łazience można pokusić się o zastosowanie barwy chłodniej, dzięki czemu bardzo dobrze oświetlimy całe pomieszczenie i uzyskamy dobre warunki do wykonywania codziennych czynności. Chłodna barwa pozwoli też optycznie powiększyć przestrzeń w niewielkiej toalecie. W pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka niezwykle istotny jest też współczynnik odwzorowania barw CRI, który posiadać będą zastosowane lampy LED. Powinien być on możliwie jak najwyższy, aby światło było zbliżone do naturalnego, co będzie istotne podczas wykonywania makijażu czy przygotowywania potraw (produkty spożywcze będą miały naturalny kolor). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kinkietów LED. Oddajemy do Państwa dyspozycji całą gamę lamp, o których można przeczytać już za jednym kliknięciem na miniaturę lub nazwę modelu. Jeśli nie udało się Państwu odnaleźć lampy, której szukacie prosimy o kontakt.

Wyrazić więcej przez światło

Rodzaj oświetlenia, który znajduje się w domowej lub mieszkaniowej przestrzeni jest istotny. Wystrój ma zawsze wydźwięk indywidualny i jest jedną z osobistych wizytówek, która pokazuje, gdzie leżą osobiste preferencje i wartości. Oświetlenie natomiast podkreśla efekt, jaki wywołuje aranżacja wszystkich elementów. Trafienie ze źródłem światła nie jest jednak łatwe. Często poprzez zamontowanie źle dopasowanego elementu, pomieszczenie traci na swoim efektownym potencjale, a panująca w nim atmosfera zamiast dopełniać rozprasza. Kinkiety są niedużym elementem wykończeniowym, który daje szerokie pole do aranżacyjnego manewru oraz eksperymentowania z finalnym efektem. Kinkiety LED to łatwy sposób na dopełnienie każdej przestrzeni. W swoich zamysłach aranżacyjnych nie trzeba się ograniczać jedynie do stojących lub wiszących lamp. Kinkiet LED umiejscowiony w strategicznym miejscu pomieszczenia jest w stanie pełniej wyrazić estetykę znajdującego się w nim wyposażania.

Drobne szczegóły, które łączą

Lampy oraz inne opcje oświetleniowe są dopełnieniem, które sprawia, że wszystko w danej przestrzeni doskonale ze sobą współgra. Brak oświetlenia lub źle dopasowane elementy szybko powodują zauważalny oraz negatywny kontrast, którego skorygowanie nie zawsze jest łatwe. Kinkiety LED mogą służyć zarówno, jako główne źródło światła lub jako dopełnienie np. do centralnego żyrandola. Duży wybór designerskich wzorów sprawia, że kinkiety zaczynają być obowiązującym standardem wykończeniowym. Standard nie oznacza jednak banalności. Kinkiety są kategorią, która cały czas się rozwija. W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroki wachlarz opcji do wyboru spośród nowoczesnych oraz stylowych kinkietów LED-owych, które szybko tchną nowe życie do różnych przestrzeni.

Oświetlenie, które współgra z wnętrzem

Pomieszczenie to nie tylko meble, bowiem tym co wypełnia każdą przestrzeń jest atmosfera. Czasem nawet mimo włożenia sporo sił, poniesienia dużych kosztów oraz zaangażowania się czasowo, finalny efekt aranżacyjny wywołuje wrażenie braku kompletności. Bardzo często przyczyną jest złe dopasowanie oświetlenia, które sprawia, że część sprzętów pozostaje w większym mroku lub światło jest na tyle silne, że mocno odbija się od gładkich powierzchni. Kinkiety umiejscowione w kilku miejscach pomieszczenia, pozwalają zarówno na jednorodne, jak i częściowe oświetlenie powierzchni – wszystko w zależności od indywidualnej wizji, jaką chce się powołać do życia. Pragnąc wydobyć z pomieszczenia maksimum efektowności, warto w swoich planach aranżacyjnych uwzględnić kinkiety. Mogą one okazać się wykończeniowym strzałem w dziesiątkę, który pozwoli zachować stylową spójność całego domu lub mieszkania.