Kable w oplocie bawełnianym

Obecnie możliwości aranżacyjne we wnętrzach są wręcz nieograniczone. Świetnym rozwiązaniem są kable w oplocie, które będą stanowić doskonały element dekoracyjny każdego pomieszczenia. W naszej kolekcji dostępne są one w najmodniejszych odcieniach i barwach. Tu znajdziesz także kable w oplocie bawełnianym dwukolorowym. Oplot do przewodów wykonany został w 100% z naturalnej bawełny. Tego typu kable doskonale łączą się z betonem lub innymi surowymi materiałami. Sprawdź naszą fantastyczną ofertę!

Bawełniany - denim

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników


Bawełna w oplocie

Aranżacje wnętrz szybko się nudzą, dlatego warto zadbać o nietuzinkowe detale, które można odkrywać wciąż na nowo. Jednym z takich rozwiązań jest wykorzystanie kabli w oplocie bawełnianym, który będzie stanowić niebagatelną ozdobę klosza lampy. Świetnie sprawdzi się także w połączeniu z popularną ostatnio żarówką z wyraźnie widocznym żarnikiem. Takie konstrukcje najczęściej można spotkać we wnętrzach skandynawskich, minimalistycznych, vintage, nowoczesnych oraz loftowych. Bawełna będzie fantastycznym elementem dekoracyjnym również w stylu rustykalnym, eklektycznym czy vintage. Dodatkowo kable w oplocie bawełnianym charakteryzują się przede wszystkim wysoką odpornością na rozciąganie. Co więcej, bawełna nie jest podatna na działanie wysokiej temperatury, dzięki czemu można mieć pewność, że nagrzana żarówka czy kabel nie wpłyną na jej funkcjonalność. Ponadto oplot w żaden sposób nie wpływa negatywnie na wytrzymałość elektryczną przewodów. Można wręcz powiedzieć, że ma pozytywny wpływ, znacznie ją zwiększając.

Szeroki wybór kabli w oplocie bawełnianym

Posiadamy szeroki wybór kabli w oplocie bawełnianym oraz w oplocie, który powstał z połączenia bawełny i lnu. W naszym asortymencie znajdują się kable w żywych kolorach, np. niebieskim, czerwonym lub fioletowym, oraz w stonowanych barwach, takich jak khaki, czerń, biel lub brąz. Dostępne są także kable w charakterystyczną pepitkę, w różnych odcieniach lub wielokolorowe. Bogata gama kolorystyczna pozwala znaleźć kabel w oplocie bawełnianym perfekcyjnie dopasowany do potrzeb. Kolorowy oplot pozwala nie tylko stworzyć unikatową dekorację, ale także ułatwia identyfikację. Kable w oplocie bawełnianym przystosowane są do przepływu prądu o maksymalnej mocy wykorzystywanej w instalacjach oświetleniowych. Proponowane kable wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Dodatkowo sam oplot został stworzony niezwykle starannie, z dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kabli w oplocie!