Kable skręcane - typu twist

Możliwości aranżacyjne wnętrz obecnie ograniczone są jedynie wyobraźnią. Projektanci wymyślają coraz to nowsze, ciekawsze i bardziej kreatywne rozwiązania, które można zastosować w różnego rodzaju pomieszczeniach, w zależności od własnych potrzeb i oczekiwań. Jednym z nich są kolorowe kable. Kolorowe kable to rewelacyjny detal, który znacznie podniesie walory estetyczne każdego wnętrza. Kable skręcane doskonale będą się prezentować w stylu vintage lub industrialnym. Nie mniej efektownie sprawdzą się także we wnętrzach nowoczesnych i modernistycznych. Oplot lniany sprawia, że będą świetnie komponować się również w rustykalnych przestrzeniach, które są tak chętnie wybierane przez osoby lubiące kontakt z naturą. Oferowane przez nas kable to kable dwużyłowe.

Skręcony lniany - naturalny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3


Kable skręcane w oplocie

Kable w oplocie niczym nie różnią się od zwykłych kabli, a wręcz posiadają znacznie więcej zalet. Oplot zapewnia rewelacyjną ochronę przed urazami mechanicznymi. Już nie trzeba martwić się tym, że kabel łatwo ulegnie zniszczeniu. Kabel w oplocie trudniej jest przeciąć czy urwać np. na skutek potknięcia. Co więcej, kable bez oplotu, z typową powłoką, mogą z upływem czasu zacząć pękać lub się przecierać, co jest niemal niemożliwe przy kablach w oplocie, a tym bardziej w przypadku kabli skręcanych. To właśnie dlatego warto zainwestować w kable twist, które nie stracą swojej funkcjonalności wraz z upływem lat. Oferowane przez nas kable skręcane w oplocie lnianym dodatkowo cechują się wyjątkową odpornością na zerwanie. Ich wielką zaletą jest także brak gromadzenia ładunków elektrostatycznych, co w efekcie skutkuje tym, że tego typu kabel nie będzie się elektryzować.

Kable skręcane – nie tylko funkcjonalność!

Oferowane przez nas kable skręcane to kable dekoracyjne, więc oczywiście nie tylko ich praktyczny aspekt jest istotny. Ważny jest także ich niemal nieograniczony potencjał ozdobny. Taki kabel świetnie sprawdzi się w niebanalnych aranżacjach. Kabel twist może być wykorzystany do odsłoniętych konstrukcji usytuowanych np. na suficie. Na końcu kabla mogą znajdować się nowoczesne lampy lub designerskie żarówki, np. żarówki Plumen lub te stylizowane na pierwsze żarówki, czyli żarówki słynnego, amerykańskiego wynalazcy – Edisona. Tak przygotowane elementy dekoracyjne świetnie sprawdzą się w minimalistycznych pomieszczeniach oraz we wnętrzach w stylu industrialnym lub loftowym. Kolorowe kable twist znakomicie odnajdą się w prywatnych mieszkaniach i miejscach publicznych, głównie w szeroko pojętej gastronomii: pubach, barach, kawiarniach, restauracjach czy salach bankietowych.

Bogaty asortyment kabli skręcanych

W naszym sklepie można znaleźć kable skręcane w oplocie lnianym, w naturalnych barwach. Chętnie wybieraną opcją są także kable EKO, których syntetyczny oplot imituje typowy sznurek jutowy. W gamie kolorystycznej dominują odcienie bieli, choć dość interesującym rozwiązaniem są także kable melanżowe. Oferowane kable wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Dodatkowo oplot lniany jest niezwykle starannie wykonany. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kabli skręcanych!