Eleganckie dywany

Specyfika danego pomieszczenia wymaga doboru właściwych dodatków, do których należą m.in. eleganckie dywany pokojowe. Taki zakup powinien odzwierciedlać nie tylko wysoką jakość materiałową, ale też wygląd, dzięki któremu wnętrze zyska pewnego szyku. Wszystkie produkty z tej kategorii dostępne w naszej ofercie wytwarzane są z poszanowaniem klasycznych oraz sprawdzonych metod.
Dywany są tkane na profesjonalnych krosnach, dzięki czemu posiadacz może dostrzec choćby charakterystyczne łączenia nitek. Warto zwrócić uwagę na kolekcję Hand Made Carpet Decor, ponieważ te wyroby są tworzone ręcznie.
Dywan Hand Made Sunset Copper

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Dodatki do wnętrz

Dywan Anatolia Gray

999,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Brighton Blue

1 340,00 2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Brighton Grey

1 340,00 2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Brighton Plum

1 340,00 2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Brighton Turquoise

1 340,00 2 390,00 
1 760,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Harper Blue

1 340,00 2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Harper Grey

1 340,00 2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Harper Lime

1 340,00 2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Harper Red

1 340,00 2 390,00 
2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Hudson Grey

1 340,00 2 390,00 

Tradycyjne metody tkackie i dbałość o detale

Model wytwarzania tych dywanów decyduje o ich klasie, jakości oraz niepowtarzalnym charakterze. Oczywiście są też odmiany powstające w oparciu o krosna mechaniczne, jednak każdy z wyrobów odznacza się pełnym nawiązaniem do tradycji i wykorzystaniem naturalnych barwników. Eleganckie dywany do salonu to między innymi odmiany: Bellen Beige, Aracelis Paloma czy Ivette Ombre Niagara. Pierwszy z nich ma beżowy odcień, który świetnie odnajdzie się w salonie zaaranżowanym w stylu skandynawskim. Prosta, jednolita forma stanowi pewne ograniczenie wizualne dla zbędnych dodatków. Dywan powstaje jedynie ze stuprocentowej bawełny. Większość modeli posiada też zabezpieczenie w postaci antypoślizgowego podkładu, podobnie jak  Aracelis Paloma. Ta odmiana jest proponowana w dwóch wymiarach.

Dopasowanie do konkretnego designu wnętrza

Miłośnicy stylu marynistycznego mogą postawić na Ivette Ombre Niagara, gdyż już sama nazwa nawiązuje do słynnego wodospadu. Takie eleganckie dywany są czymś więcej niż jedynie spójnym odniesieniem do koncepcji designu w salonie. Niepowtarzalna kolorystyka przechodzi od jasności włókien w środkowej części, aż po coraz bardziej wyraźne odcienie błękitu na skrajach. Ręczne wytwarzanie na krosnach powoduje, że przyszły posiadacz może spojrzeć na specyfikę splecenia włókien tworzących dywan. W porównaniu do produktów powstających przemysłowo jest ona wyraźnie zauważalna. Sympatycy nowoczesnego wystroju wybierają często odważny Neva Wine w odcieniu wytrawnego wina, który przełamuje nudę oraz monotonię wnętrza. Każdy klient może wybrać model spełniający wszelkie oczekiwania.

Innowacyjna technologia Magic Home

Prezentowane dywany eleganckie cechują się nie tylko niepowtarzalną estetyką i nawiązaniem do tradycyjnych technik wytwórczych. Nieobca jest im też nowoczesna technologia. Sporym wyzwaniem jest przecież utrzymanie atrakcyjności wizualnej przez dłuższy czas, a wraz z tym czystości oraz dbałości o higienę. Właśnie po to został stworzony system Magic Home. Nie trzeba martwić się powstaniem uciążliwych plam, gdyż można je bez problemu usunąć za pomocą czystej wody bez konieczności stosowania silnych substancji chemicznych. Co ważne, nie narusza się w ten sposób struktury materiału, zachowując jednolitość oraz trwałość włókien. Samo czyszczenie trwa zaledwie kilka sekund, a po zabrudzeniu nie ma najmniejszego śladu. Są to więc wymierne atuty tej kolekcji.