W aktualnych trendach aranżacyjnych walory estetyczne oświetlenia znacząco wygrywają z jego funkcjonalnością. Poza głównym źródłem światła projektuje się dekoracyjne systemy świetle pozwalające na osiągnięcie niepowtarzalnego klimatu i nastroju we wnętrzu. W odpowiedzi na nowoczesne trendy przygotowaliśmy szeroką ofertę kinkietów oświetlających ścianę, które staną się doskonałym uzupełnieniem oświetlenia podstawowego. Dostępne modele skupiają się na świetle punktowym, rozproszonym po ścianie w różnych, ciekawych formach. Kinkiety oświetlające ścianę doskonale prezentują się zarówno pojedynczo, jak i w towarzystwie większej liczby lamp w tym samym stylu. W kolekcji udostępniamy nowoczesne propozycje wyróżniające się minimalistycznymi konstrukcjami bądź ciekawymi projektami kloszy. Kinkiet oświetlający ścianę z serii Orto Mini czy Stick Wall to modele, które będą w stanie całkowicie wykorzystać przestrzeń ściany, odmieniając jednocześnie klimat całego wnętrza.

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

NOWOŚĆ
1 170,00 1 720,00 
NOWOŚĆ
1 390,00 1 890,00 
NOWOŚĆ
300,00 549,00 
1 030,00 
540,00 
1 890,00 

Kinkiety

Irma LOFTLIGHT

550,00 

Kinkiety

Rulon LOFTLIGHT

420,00 560,00 
530,00 
330,00 

Kinkiety oświetlające ścianę, rozpraszające światło w górę i w dół

W celu stworzenia unikatowego systemu oświetleniowego w salonie, sypialni czy przedpokoju polecamy kinkiety oświetlające ścianę z kloszem umożliwiającym rozproszenie światła do góry i na dół. Pozwala to uzyskać wyjątkowy efekt dbający o przytulny klimat wnętrza, szczególnie wieczorem. Warto zwrócić uwagę na industrialny model kinkietu oświetlającego ścianę Orto Mini LOFTLIGHT, który swój nowoczesny design zawdzięcza prostocie i minimalistycznej konstrukcji. Dużym atutem jest szeroki wybór koloru betonowego klosza, co można idealnie dopasować do indywidualnych upodobań. Chcąc osiągnąć niezwykle oryginalny efekt ściennego systemu oświetleniowego, polecamy kinkiet oświetlający ścianę Twin-Tube W, składający się z dwóch tub w formie kloszy. Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, łącząc złoto z bielą lub czernią. Umożliwia rozproszenie światła zarówno w dół, jak i w górę.


Oryginalne kinkiety oświetlające ścianę wykorzystują potencjał całej przestrzeni

Ściana to bardzo często niewykorzystana lub niewłaściwie zagospodarowana przestrzeń. Kinkiety z kolei pozwalają na utworzenie dekoracyjnego systemu oświetlenia dbającego o elegancki wystrój w dzień, natomiast w nocy - o niepowtarzalny klimat. W kolekcji udostępniamy kinkiety oświetlające ścianę w oryginalnych formach, takie jak model Stick Wall składający się z pięciu, wąskich, smukłych kloszy zawieszonych na cienkich przewodach. Prezentuje się nowocześnie, sprawdzi się doskonale w loftowych i industrialnych wnętrzach, podkreślając ich surowy charakter. Dla klientów ceniących subtelne dekoracje polecamy kinkiet oświetlający ścianę z piór Eos Up Large, który zachwyci przytulnym, przyjemnym blaskiem. Żarówki w tym kloszu są osłonięte, dlatego lampa zapewni wyjątkowy klimat. Kinkiet oświetlający ścianę doskonale sprawdzi się w sypialni, gdzie zadba o odpowiednią przytulność, jednocześnie zapewniając oryginalny wystrój.