Pufy na taras, na balkon i do wnętrz!

Potrzebujesz relaksu? To nasza odpowiedź: pufy i fotele, kanapy, szezlongi i leżanki. Wszystko zaprojektowane tak, aby umilić Twój wypoczynek. Stwórz swoją własną strefę Chillout i wybierz idealną pufę na balkon.
  • Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
  • Mogą wytrzymać każdy rodzaj pogody
  • Nie gniją, nie pleśnieją - zawsze łatwo je wyczyścisz wodą
  • Wykonane z cienko przędzonego polipropylenu w 100% stabilizowanego promieniowaniem UV
  • Wyprodukowano w Belgii - najwyższa jakość
Pufy - fotele outdoor - Roolf Living
Funkcjonalnie urządzone wnętrze to nie tylko właściwe rozmieszczenie mebli i dodatków, ale również ich odpowiedni dobór. Dlatego oprócz strefy przeznaczonej do pracy, nie możemy zapomnieć o wydzieleniu strefy komfortu i wypoczynku z odpowiadającymi nam fotelami, kanapami, czy też narożnikami. Jednym z ciekawszych i bardziej popularnych dodatków stają się nowoczesne pufy, które świetnie uzupełniają pomieszczenie i sprawdzają się podczas długich wieczorów z rodziną oraz przyjaciółmi. Dlaczego są coraz popularniejsze i jaką rolę mogą odgrywać w naszych pomieszczeniach?

Pufy - niezwykle komfortowe i w wielu kolorach 

Wspomniane pufy na taras i balkon to nie tylko produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, ale i sprawdzony sposób na maksymalne odprężenie i relaks. Z powodzeniem zastępują popularne fotele, szezlongi i leżanki. Dostępne nie tylko w różnych rozmiarach, ale i w rozmaitych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu bez problemu wybierzesz taką kolorystykę, która Ci odpowiada i pasuje do wystroju wnętrz. Do ich wykonania wykorzystano m.in. cienko przędzony polipropylen w 100% stabilizowany promieniowaniem UV. Na uwagę zasługuje również fakt, że dostępne w naszym sklepie pufy pochodzą od znanego, belgijskiego producenta Roolf Living. Nie gniją i nie pleśnieją - łatwo można wyczyścić je z użyciem wody i utrzymywać w czystości. Mogą stać się nowoczesnym dodatkiem do salonu, młodzieżowej sypialni, jak i pełnić funkcję dekoracyjną oraz zapewniać wygodę na balkonie, tarasie, w ogródku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

1 285,00 
1 690,00 
2 390,00 
3 215,00 
2 700,00 
3 630,00 
2 640,00 
1 285,00 
1 560,00 

Pufa tarasowa do każdego pomieszczenia 

Nasze pufy do nowoczesnego wnętrza pasują do wielu rozmaitych aranżacji. Ze względu na połączenie nowoczesnej, ciekawej formy, wysokiej jakości, precyzyjnego wykonania i niezwykłej wygody, nadają się zarówno do wykorzystania w pomieszczeniu, jak i do położenia na zewnątrz. Wszystkie produkty zawarte w niniejszej kategorii, czyli pufy do domu i na taras, fotele, szezlongi, leżanki oraz kanapy pochodzą z kolekcji znanego na belgijskim rynku producenta. Modele, które tworzy, zachwycają precyzją wykonania i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób poszukując ciekawych elementów wypoczynkowych, zwraca uwagę na leżanki, szezlongi, jak i pufy marki Roolf Living!   

Pufa, która pasuje do wnętrza i do… Ciebie!

Wszystkie produkty zawarte w niniejszej kategorii występują w wielu wariantach kolorystycznych - ich dobór w  celu dopasowania do panującego wystroju, nie będzie więc stanowił większego problemu. W naszej ofercie znajdziesz m.in. wspomniane pufy na taras (do wykorzystania również wewnątrz) w rozmiarach Small, Medium, Extra Large, niezwykle wygodne szezlongi, komfortowy narożnik Club Corner (dostępny m.in. w odcieniu Beige, Blue, Peony i Plum) oraz kanapę na taras, na której może usiąść więcej osób.   Niezależnie więc od tego, w jakim stylu urządzony jest Twój dom, z pewnością potrzebujesz w nim swojej prywatnej strefy relaksacyjnej, do której stworzenia możesz wykorzystać pufy tarasowe. Są to modele, które świetnie sprawdzą się w każdym miejscu, robiąc naprawdę duże wrażenie!
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.