Lampy zewnętrzne outdoor / ogrodowe

Oświetlenie to ważna sprawa. Odpowiednie światło zmienia nastrój, podkreśla pożądane cechy wystroju wnętrza, pozwala skupić się na pracy lub zrelaksować. Czy jednak sprawdza się tylko w domu? Lampy zewnętrze to równie często wybierane produkty, co wewnętrzne. Dzięki nim czas spędzony na podwórku jest przyjemniejszy, a ogród nabiera niezwykłego charakteru. Lampa outdoor ma wiele zalet i różne zastosowanie w danych sytuacjach. Przydaje się zawsze, gdy chcemy wyjść z domu po zmroku.

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

780,00 

Lampy outdoor - ogrodowe

Lampa solarna TECKA Les Jardins

780,00 
-27%
479,00 659,00 
-26%
783,00 1 059,00 
1 370,00 1 790,00 

Lampy outdoor do postawienia na stole i nie tylko

Dużą popularnością cieszą się lampy, które można postawić na dowolnej powierzchni płaskiej. Są one niewielkich rozmiarów i wagi, ale ich obecność jest zauważalna. Na przykład lampa Siesta w kolorze białym ma 37 cm wysokości i waży niespełna 1,5 kg. Umieszczając ją w danym miejscu, czynimy ogród delikatnym oraz przytulnym. Ta lampa zewnętrzna pięknie komponuje się z zastawą ogrodową, dodając spożywanym na powietrzu posiłkom elegancji i wyjątkowości. Lampy ogrodowe stojące są doskonałym dodatkiem do altany. Ich obecność na stole pozwala czytać, malować czy wykonywać prace ręczne na świeżym powietrzu. Niewątpliwą zaletą jest możliwość przenoszenia ich w dowolne miejsce. Lampki przeznaczone do używania na zewnątrz nie mają kabla. Najczęściej jest w nie wbudowany akumulator, który należy ładować. Dzięki niemu lampkę można zabrać ze sobą do dowolnej części ogrodu.

Lampy zewnętrzne umilą samotny relaks i wizytę gości

Światło potrzebne jest człowiekowi w wielu sytuacjach. Kiedy jest zupełnie ciemno, właściwie nie możemy bez niego funkcjonować, ale mnóstwo czynności jest bez oświetlenia trudnych lub niemożliwych do wykonania już w czasie zmierzchu. Są też momenty, w których zapalenie lampki nie jest niezbędne, ale ma nam do czegoś służyć. Dlatego jasność, którą dostajemy z lampy outdoor, nie może męczyć oczu. Często bowiem używając tych lamp, czytamy lub pracujemy w ogrodzie. Dzięki lampom z naszej oferty spędzanie czasu z gośćmi na świeżym powietrzu będzie przyjemniejsze. Ich piękne klosze są wspaniałą dekoracją stołu, a delikatne światło lamp wiszących tworzy klimat idealny do rozmów, a także imprez plenerowych.

Stylowe lampy ogrodowe wiszące

Lampy przeznaczone do używania na dworze są mocniejsze i bardziej odporne na działanie wilgoci czy zimna. Nie znaczy to jednak, że nie mogą być piękne i cieszyć oka. Przecież na wyglądzie tarasu zależy nam tak samo, jak na dekoracjach w domu. Proponowane przez nas lampy ogrodowe wiszące mają wspaniałe klosze, dzięki którym prezentują się znakomicie także przed zaświeceniem żarówki. Ich zastosowanie jest bardziej ograniczone niż w przypadku lamp stojących, bo trzeba je gdzieś zawiesić. Z tego powodu wykorzystuje się je zazwyczaj na tarasach przydomowych. Egzemplarze, takie jak lampa fala IP65 LOFTLIGHT, tworzą niesamowity klimat, nawiązując wyglądem do różnych kultur, jak choćby Kraj Kwitnącej Wiśni. Takie lampy dodają balkonowi uroku.

Lampa zewnętrzna nie tylko jako oświetlenie

Podstawową funkcją lampy jest dawanie światła. Ma ona być także elementem dekoracyjnym. Zadania te spełniają lampy dostępne w naszej ofercie dzięki wspaniałym kloszom. Ale to nie wszystko. Oferujemy też lampę Take Away Sound pełniącą funkcję głośnika! Ma zabezpieczenie przed wodą, więc można używać jej bez przeszkód. Doskonale sprawdzi się na każdej plenerowej imprezie. Będzie też świetnym towarzyszem podróży. Ma wygodny uchwyt do przenoszenia, więc można mieć ją zawsze przy sobie. Jest także dowodem na to, że lampa outdoor to nie tylko światło. Przy jej wyborze warto zwrócić uwagę na to, jakie jeszcze funkcje mogłaby pełnić.