Styl loftowy zawładnął aktualnie modą zarówno w dziedzinie dekoracji, jak i wyposażenia wnętrz. Zachwyca surowym charakterem inspirowanym przestrzeniami starych fabryk i magazynów. Jednym z głównych elementów wyróżniających styl loftowy jest niepowtarzalny klimat pomieszczeń tworzony za pomocą nastrojowego oświetlenia. W związku z tym prezentowane przez nas kinkiety loftowe staną się niezbędnym wyposażeniem nowoczesnych, stylowych wnętrz. W całej kolekcji udostępniamy oryginalne formy oświetlenia, które staną się wiodącym elementem dekoracyjnym, jednocześnie dbając o niepowtarzalny nastrój w surowym, industrialnym wnętrzu.

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

1 030,00 
540,00 
1 890,00 

Kinkiety

Irma LOFTLIGHT

550,00 
530,00 
330,00 

Kinkiety

831

209,00 

Kinkiety

Golden Bell W

990,00 

Kinkiety

IGO – Grey

125,00 
345,00 395,00 

Kinkiety loftowe – tradycyjna forma w industrialnym wydaniu

Kinkiet to lampa montowana na ścianie, stanowiąca dodatkowe oświetlenie wnętrza. Pozwala na klimatyczne rozproszenie światła, doskonale sprawdza się, gdy chcemy podkreślić oryginalny styl industrialny. W przygotowanej przez nas ofercie można znaleźć kinkiety loftowe w tradycyjnej formie, zaprojektowane w oparciu o surowy, minimalistyczny charakter. Jedną z najciekawszych propozycji jest model LOFTLIGHT Febe Wall, wyróżniający się betonową strukturą klosza. Ten kinkiet loftowy to polski produkt wykonywany ręcznie, co czyni go unikatowym i oryginalnym. W surowych, klimatycznych wnętrzach doskonale sprawdzi się także kinkiet loftowy Shawshank Wall, zachwycający mosiężnym wykończeniem. W stylu loftowym przodują widoczne materiały konstrukcyjne, dlatego lampa świetnie podkreśli nastrój wzorem ze starych, przemysłowych fabryk. Polecamy dobór do niej dekoracyjnej żarówki z naszej bogatej kolekcji z ciepłą barwą światła.

 

Nowoczesne kinkiety loftowe w oryginalnych kształtach

W przygotowanej przez nas unikatowej kolekcji lamp można znaleźć kinkiety loftowe, które swój niepowtarzalny design zawdzięczają oryginalnej formie. Polecamy oświetlenie o nieszablonowych kształtach, które przyciągną wzrok i staną się wiodącym elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Model BANG BANG – W1 to czerwony kinkiet loftowy wykonany z połączenia tworzywa akrylowego, aluminium i stali. Zachwyca niezwykłą formą, podkreślając oryginalny wystrój wnętrza. Udostępniamy również model Twin-Tube W, zaprojektowany w czarno-złotej kolorystyce, o dość podłużnym kształcie, przez co pięknie będzie prezentować się na pustej ścianie. Kinkiety-lampy loftowe w nowoczesnych wydaniach dbają nie tylko o klimatyczne oświetlenie, ale także spektakularną aranżację wnętrza. Modele składające się na naszą kolekcję spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dużą popularnością cieszy się także kinkiet loftowy Irma Metal LOFTLIGHT, który swoim nietuzinkowym designem najlepiej podkreśla surowy charakter każdego wnętrza. Umożliwia dobór barwy zarówno betonu, jak i metalu, dzięki czemu można stworzyć oświetlenie zgodne z indywidualnymi upodobaniami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem kinkietów loftowych.