Kinkiety jako rodzaj oświetlenia pozwalają na tworzenie wyjątkowych aranżacji nie tylko mieszkalnych, ale także firmowych. Ich specyfika polega na montażu ściennym, dbającym o atrakcyjne wypełnienie pustej przestrzeni. Kinkiety prostokątne to prezentowana przez nas kolekcja lamp opierająca się na najnowszych trendach. Oferowane przez nas modele wyróżniają się oryginalnym kształtem i designerską stylistyką. Prosta forma figur geometrycznych króluje w trendach aranżacyjnych, dlatego kinkiety prostokątne doskonale sprawdzą się we wnętrzach inspirowanych minimalizmem i nowoczesnością. Modele dostępne w naszej kolekcji zachwycają rozmaitymi strukturami, zaprojektowanymi w surowym, industrialnym tonie. W asortymencie można znaleźć kinkiety prostokątne wykonane z betonu, łączące w swoich konstrukcjach szlachetny materiał drewniany. Polecane są szczególnie do wnętrz bazujących na nieszablonowym stylu loftowym, znajdą także zastosowanie w pomieszczeniach skandynawskich czy nowoczesnych.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

NOWOŚĆ
1 390,00 1 890,00 
NOWOŚĆ
Brak w magazynie
1 190,00 1 350,00 
1 030,00 
540,00 
1 890,00 

Kinkiety

Irma LOFTLIGHT

550,00 
530,00 
330,00 

Kinkiety

831

209,00 
-73%

Kinkiety

Wall Kick

Original price was: 219,00 zł.Current price is: 59,00 zł.

Kinkiety prostokątne to konstrukcje łączące unikatowe materiały

Loft to nowoczesny styl, który ze względu na niepowtarzalny charakter i oryginalność cieszy się coraz większą popularnością. Wzorowany jest na designie starych, opuszczonych fabryk i magazynów. Łączy w sobie różnego rodzaju, surowe materiały, co prezentuje się bardzo stylowo i atrakcyjnie. Kinkiety prostokątne, dostępne w naszej kolekcji, projektowane są w oparciu o styl loftowy. Każdy z modeli ze względu na spektakularny charakter doskonale podkreśli jego minimalizm, surowość i unikatowość. Wyjątkowa seria LOFTLIGHT to ciekawe modele ORTO zachwycające jednakową, prostą konstrukcją, ale dość odmiennym designem. Kinkiet prostokątny Orto Teak LOFTLIGHT łączy w sobie surową strukturę betonu ze szlachetnym, naturalnym drewnem. Wykonywany jest ręcznie, dlatego żaden z nich nie będzie taki sam. Dla uzyskania jeszcze bardziej niepowtarzalnego charakteru polecamy kinkiet prostokątny Orto Brass LOFTLIGHT, w którym struktura betonu pokryta została dodatkowo mosiądzem. Model dostępny jest w wielu, mrocznych odcieniach, co pozwala uzyskać nastrojowe oświetlenie. Warto zwrócić uwagę także na propozycje Orto Outdoor oraz Orto Merbau, z których jeden model wykonany został wyłącznie ze szlachetnego drewna, a drugi z betonu.


Kinkiety prostokątne - prostota, która całkowicie odmieni charakter wnętrza

Większość oferowanych przez nas kinkietów prostokątnych to forma prostopadłościanów, rozpraszająca światło w dół i w górę. Ich konstrukcja doskonale prezentuje się na ścianie, tworząc niepowtarzalną aranżację. Chcąc jednak urozmaicić ofertę naszego sklepu o jeszcze bardziej oryginalne modele, udostępniamy serię LOFTLIGHT Irma, wyróżniającą się prostokątnym kształtem, ale w zupełnie innej, nowoczesnej konfiguracji. Kinkiety kwadratowe kierują swoje światło na ścianie, na której będą zamontowane. Irma LOFTLIGHT to modele doskonale sprawdzające się jako oświetlenie dekoracyjne. Zapewniają lekkie, nastrojowe światło, kojarzone z subtelnie palącym się ogniem. Kinkiety prostokątne dostępne są w różnych odcieniach betonu, przez co można dopasować je do konkretnej aranżacji oraz indywidualnych potrzeb. Modele Irma LOFTLIGHT prezentują się naprawdę stylowo. Spełnią oczekiwania odważnych klientów, którzy cenią sobie oryginalne, unikatowe rozwiązania.