Kable oplatane

W nowoczesnym oświetleniu każdy element zaprojektowany jest tak, by nadawał charakteru całości. W niektórych lampach to właśnie kable stanowią podstawowy akcent ozdobny. Kolorowe kable zastosowane z dekoracyjnymi żarówkami i odpowiednimi oprawkami doskonale pasują do pomieszczeń w stylu nowoczesnym, industrialnym, minimalistycznym czy skandynawskim. Lampy – żarówki na kablu nie kojarzą się już z mieszkaniową prowizorką, a z nowatorskim dizajnem.

W poniższej kategorii oferujemy kable elektryczne, dwużyłowe – proste lub skręcane – oraz trzyżyłowe w kolorowym oplocie poliestrowym, idealnie nadające się do montażu lamp wiszących (sufitowych). Sprawdź także dekoracyjne kolorowe kable w oplotach metalowych lub imitujących sznurek – ECO.

Kable oplatane

Wyświetlanie 1–12 z 63 wyników


Kable dekoracyjne do lamp

Obecnie odsłonięte kable nie kojarzą się już z niedoróbkami czy prowizorką, jak to jeszcze było kilka lat temu. Dziś kable wykorzystywane są przez najsłynniejszych projektantów wnętrz do tworzenia niebanalnych aranżacji. Kable ozdobne stanowią aktualnie jedną z najważniejszych części designu przestrzeni, o ile zadba się o ich oryginalność, a także wysoką jakość. Kable dekoracyjne łączą funkcjonalność z estetyką. Jednym z najchętniej wybieranych przez projektantów rozwiązań z kolorowymi kablami jest łączenie ich z nieosłoniętymi żarówkami. Tak przygotowane pojedyncze lampy lub całe pęki następnie zawieszane są np. nad wyspą kuchenną czy innego rodzaju blatem. Jednak to nie koniec możliwości! Tak naprawdę ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia.

Kable ozdobne do lamp – poznaj ich potencjał!

Kable dekoracyjne to jeden z najlepszych sposobów na podkreślenie uroku całej lampy. Jest to niezwykle atrakcyjne i ciekawe rozwiązanie, które nada całej konstrukcji wyraźny i efektowny wyraz. Lampa będzie stanowić jeden z bardziej intrygujących elementów dekoracyjnych w całym wnętrzu i z pewnością przykuje wzrok. Czasami tak niewielki zabieg może sprawić, że pomieszczenie uzyska zupełnie nowy charakter. Co więcej, ozdobne przewody do lamp mogą stanowić nie tylko efektowną ozdobę, lecz także bardzo dyskretny detal, który zostanie zauważony tylko przez spostrzegawcze osoby. Kable tego typu świetnie nadają się zarówno do mieszkań prywatnych, jak i miejsc publicznych. Świetnie podkreślą charakter pubu lub baru, restauracji, hali sportowej czy kawiarni. Szeroka oferta kabli dodatkowo daje możliwość wyboru produktu idealnie dopasowanego do charakteru i stylu danego pomieszczenia.

Bogata oferta kabli ozdobnych do lamp

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości kable ozdobne w oplocie bawełnianym, lnianym, poliestrowym oraz w oplocie satynowym, w różnego rodzaju kolorach. W ofercie naszego sklepu można znaleźć kable trzyżyłowe oraz dwużyłowe, proste oraz skręcane. Zapomnij o nudnych, zwyczajnych i standardowych kablach dekoracyjnych i postaw na kreatywność! Wykorzystanie ozdobnych przewodów do lamp może zmienić wnętrze nie do poznania. Ozdobny kabel może być także świetnym pomysłem na znaczne polepszenie wyglądu samej lampy. Jest to stylowe i nowoczesne rozwiązanie, które musisz wykorzystać! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych produktów!