Meble drewniane fińskiej marki Ecofurn

Meble ekologiczne drewniane są zdecydowanym hitem w ostatnich sezonach. Każdy, kto pragnie zatroszczyć się o naszą planetę, decyduje się na świadomą konsumpcję i wybór produktów z ekologicznej produkcji. Drewno jest bardzo często wykorzystywanym komponentem przy planowaniu przestrzeni ogrodowej. Zdecydowanie warto wybrać je do własnych aranżacji. Jeśli nadal zastanawiasz się, dlaczego, spieszymy, by Cię o tym przekonać.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

915,00 
915,00 
825,00 
825,00 
825,00 
339,00 
339,00 
279,00 
279,00 
279,00 

Meble ekologiczne drewniane od Ecofurn - naturalnie i nowocześnie zarazem

EcoChair to linia mebli fińskiej marki wykonanych wyłącznie z litego drewna oraz liny. Propozycje pozbawione są jakichkolwiek części plastikowych czy metalowych. Konstrukcja krzesła opiera się na konopnej linie, która podtrzymuje szkielet fotela. W związku z zastosowaniem takiego rozwiązania meble z naturalnego drewna Ecofurn są elastyczne i dostosowują się do użytkownika, dając mu ogromny komfort. Naturalność i wygoda to wartości nadrzędne dla solidnego, fińskiego producenta. Z pewnością jest to rozwiązanie bardzo nowoczesne, odpowiadające na aktualne potrzeby klientów. Z pewnością zachwyci i oczaruje każdego użytkownika. W ofercie posiadamy kilka wariantów drewna, z jakiego zostały wykonane meble drewniane ekologiczne: jesion brązowy, jesion szary, olcha czarny, olcha naturalny, sosna biały oraz sosna szary. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, a tym samym do swojego ogrodu.


Meble drewniane ekologiczne - jeszcze więcej wygody do Twojego ogrodu

Fiński producent stawia na pełen komfort odbiorców jego wyrobów, dlatego z tego względu tworzy także drewniane podnóżki, które doskonale współgrają z krzesłami EcoChair. Podnóżek może posłużyć również za taboret do siedzenia. Jest wyprodukowany na tej samej zasadzie, co oryginalne krzesła. W ofercie dostępne są następujące kolory: jesion brązowy, jesion czarny, olcha czarny, olcha naturalny, sosna biały, sosna szary. Producent oferuje także doskonałe, lniane poduszki, będące idealnym uzupełnieniem dla naturalnego fotela EcoChair i praktycznego podnóżka. Meble, do wykonania których wykorzystane zostało naturalne drewno, znajdują swoje miejsce w wielu aranżacjach przestrzeni zielonej naszych klientów. Styl rustykalny, naturalny czy nowoczesny - do każdego można dopasować te stylowe propozycje marki Ecofurn. Warto postawić na drewniane meble ekologiczne ze względu na środowisko, którego nie obciążymy kolejnymi odpadami plastikowymi oraz oczywiście ze względu na wspaniały wygląd oryginalnych mebli z Finlandii.


Dlaczego warto wybrać drewniane meble ekologiczne do ogrodu?

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jaki kierunek aranżacyjny obrać przy rewolucjach we własnym ogrodzie, polecamy skupić uwagę na przyszłościowych i nowoczesnych rozwiązaniach z ekologicznej produkcji od Ecofurn. Motyw drewna często powtarza się w przypadku mebli ogrodowych. Postaw na ekologię i środowisko, wybierając ekologiczne meble drewniane w naszym sklepie online. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości służymy pomocą, zapraszamy!