Lampy designerskie

W kategorii lamp designerskich proponujemy naszym Klientom oprawy, które nie wpisują się swoim stylem w żadne ściśle określone ramy. Znaleźć można wśród nich wyjątkowe i awangardowe modele projektowane w oparciu o kanony sztuki nowoczesnej i najlepszego światowego designu.  Czym w szczególności wyróżniają się lampy designerskie? Mówiąc najogólniej, to oświetlenie zadziwiające, inspirujące, czasem nieco kontrowersyjne.

Wyjątkowe materiały

W produkcji lamp designerskich stosuje się nietypowe materiały, jak papier, aluminium, sznurek konopny, masę perłową, a nawet pierze. Lampy z tej kategorii dalekie są od opraw, do których przywykł przeciętny użytkownik domowego oświetlenia. Z ich zastosowaniem bez trudu osiągnąć można ciekawą i pomysłową aranżację, która z pewnością zapadnie w pamięć każdemu, kto zawita w progach naszego domostwa.

Lampa Konko wykonana z aluminium. Doskonała propozycja do nowoczesnych wnętrz. Ciekawe uzupełnienie aranżacji minimalistycznych i prostych. Lampa doskonale sprawdzi się jako główny element dekoracyjny

Moon 80 - Black


Lampa wisząca Moon 80 Black wykonana ze sznura konopnego oraz metalu

RNG-2

RNG2, lampa wisząca inspirowana projektem Ring. Wykonana z pierza gęsiego i metalu. Doskonała do sypialni i nie tylko

Lampa wisząca Golden Bell S z aluminium i stali węglowej. Klosz z małych elementów zapewnia wyjątkowe efekty świetlne oraz oczywiście prezentuje się bardzo oryginalnie

Lampy designerskie to często całkowicie futurystyczne elementy wystroju. Wyróżniają się geometrycznymi kształtami – czasem w zupełnie prostej, czasem w nietypowej postaci. Projektanci czerpią inspiracje z otoczenia i przedmiotów użytkowych – czasem zaś całkowicie wykraczają poza granice tego, co znane i sięgają wprost do artystycznej wyobraźni.

SCH

Lampa sufitowa wisząca SCH 

Bang Bang - S1 - Red

Lampa wisząca Bang Bang. Panele z tworzywa sztucznego na stelażuz matowanego metalu

Bang Bang - S1 - Red

Lampy designerskie dostępne w naszej ofercie powstają również w oparciu o dokonania najlepszych światowych projektantów. Są inspirowane nowymi trendami oraz najlepszym nowoczesnym wzornictwem. Jak widać, sztuka użytkowa może być naprawdę porywająca. Jeśli poszukujesz lampy innej niż wszystkie, odwiedź kategorię lampy wiszące, w której z pewnością znajdziesz wiele opraw, które zaskoczą i zachęcą do stworzenia oryginalnych aranżacji.