Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Polityka prywatności.

Lampy żarówki

Wiszące lampy żarówki na kolorowych kablach to jeden z najmodniejszych trendów ostatnich lat, jeśli chodzi o oświetlenie. Znajdziemy je nie tylko w mieszkaniach, ale także w eleganckich lokalach, restauracjach, kawiarniach czy hotelach. Lampy żarówki są minimalistyczne, nowoczesne ioryginalne. Pasują do aranżacji w różnym stylu.


Niegdyś żarówka bez klosza, wiszącaz sufitu na kablu, kojarzyła się wyłącznie z bałaganem i z przeprowadzaniem remontu. Obecnie podobne oświetlenie możemy spotkać w eleganckich wnętrzach, w otoczeniu designerskich mebli idodatków. Czy jednak rzeczywiście chodzi o najzwyklejsze żarówki i smutne standardowe kable? Niekoniecznie!


Lampy żarówki, mimo swego minimalizmu, przykuwają spojrzenia. Jak to możliwe? W tym wypadkusiła tkwi w szczegółach. Przede wszystkim, ważny jest kształtsamej żarówki. W oświetleniu tego typu najlepiej sprawdzają się oczywiście żarówki dekoracyjne. Można zdecydować się na przykład na żarówkę w stylu retro, o ciekawym kształcie. Doskonale prezentują się m.in. tak zwane żarówki Edisona, stylizowane na pierwsze źródła światła elektrycznego opatentowane przez ich twórcę w XIX wieku. Oczywiście nowoczesne żarówki dekoracyjne funkcjonują w oparciu o oszczędne, innowacyjne technologie, w tym technologię ledową.

Po drugie, żarówka ozdobna najlepiej prezentować się będzie na dekoracyjnym kablu w oplocie, dobranym specjalnie pod kątem danej aranżacji. Do wyboru mamy kolorowe kable w oplotach materiałowych: z lnu, bawełny, poliestru, satynowe i nie tylko.
Do modnej lampy żarówki warto zastosować również ciekawą podsufitkę i oprawkę – np. zdrewna lub betonu albo z kolorowego tworzywa sztucznego. W sprzedaży dostępnych jest bardzo wiele wzorów, które znacząco podnoszą estetykę lamp i dodają całości charakteru.Jak widać, żarówki na kablu również mogą wyglądać kolorowo i ciekawie. Nic dziwnego, że zoświetlenia remontowego awansowały na oświetlenie do salonu. Obecnie lampy żarówki są jednymi z chętniej wybieranych przez osoby szukające ciekawych rozwiązań. Jeśli i Ty chciałbyś zbudować własną lampę z kolorowych kabli i innych elementów, zapraszamy do naszego konfiguratora.