O sklepie internetowym LampaLampa.pl

Sklep z lampami LampaLampa.pl

Marka LampaLampa.pl powstała jako rozwinięcie sklepu Unlimiteddesign założonego w 2009 roku, który importował do Polski designerskie meble oraz oświetlenie. Od 2010 roku firma już pod marką LampaLampa.pl skupiła się na imporcie oświetlenia, prowadząc sprzedaż hurtową. W sierpniu 2012 powstał internetowy sklep z lampami (jego pierwsza wersja), a w listopadzie 2011 otwarty został showroom w siedzibie firmy.

W 2013 spółka Bottonova rozpoczęła import żarówek edisona (vintage) i do teraz jest jednym z największych sprzedawców w tym segmencie w Polsce.

W sierpniu 2012 firma Bottonova stworzyła markę LOFTLIGHT i pod własnym szyldem rozpoczęła produkcję designerskich lamp. Sklep z lampami Lampalampa.pl jest głównym dystrybutorem marki.

Nasza oferta

Sklep z lampami LampaLampa.pl skupia działalność na sprzedaży lamp inspirowanych najlepszym światowym designem. Nowoczesne włoskie, hiszpańskie czy holenderskie oświetlenie zainspirowało nas do stworzenia kolekcji, w której znajdują się lampy wiszące, sufitowe, stojące, podłogowe, stołowe, plafony, żyrandole, kinkiety. Kolekcja obejmuje nowoczesne oświetlenie do salonu, kuchni czy sypialni, doskonałe także dla stylowych biur, restauracji, pubów czy hoteli. Oferujemy wyjątkowe, awangardowe wzory opraw oraz żarówek. Skupiamy się na dostarczaniu asortymentu, którego nie mają inne sklepy z lampami. Wyjątkowy styl w połączeniu z solidnością wykonania to nasze priorytety.

Styl industrialny i nie tylko

W naszym sklepie znaleźć można lampy w stylu nowoczesnym, jak również tradycyjne oprawy w stylu klasycznym. Obecnie oferta skupia się jednak w przewadze na modnych lampach industrialnych, lampach betonowych oraz lampach w stylu skandynawskim. Można wykorzystać je w bardzo wielu aranżacjach, tworząc we wnętrzach wyjątkowy klimat. Lampy industrialne mają swój indywidualny, wyjątkowy charakter i dlatego styl ten jest dla nas tak bardzo inspirujący. Oświetlenie tego rodzaju doskonale sprawdza się w loftach – ale nie tylko.

Najwyższa jakość

Oświetlenie z naszej oferty można wykorzystać w projektach domów, mieszkań i biur. Znajdują się w niej wyłącznie lampy perfekcyjnie zrobione i wykonane z najwyższą starannością. Lampy nie spełniające kryteriów jakościowych nie są wprowadzane do oferty.

Lampy i wiele więcej

Sklep z lampami LampaLampa.pl oferuje również żarówki ozdobne i akcesoria do lamp, a tym kable w oplocie, oprawki żarówek, podsufitki i inne. Dostępne elementy można ze sobą łączyć w wielu konfiguracjach, tworząc od podstaw własne oświetlenie. Akcesoria pasują też do wszystkich typów lamp nowoczesnych. Wykorzystując nasze dekoracyjne żarówki i inne elementy, nadasz starym lampom nowy wygląd i zapewnisz sobie komfortowe oświetlenie.

W showroomie znajdą Państwo również meble, dywany i dodatki naszego partnera – Kala Studio

Idea marki

Idea naszej firmy to połączenie najlepszego wzornictwa, najwyższej jakość i przystępnej ceny. Spraw, by wnętrza w twoim mieszkaniu wyglądały perfekcyjnie. Nowoczesne oświetlenie do salonu i innych pomieszczeń zakupione w naszym sklepie to gwarancja wytrzymałości na lata, a także najlepsze wzornictwo.

Sprzedaż prowadzimy także w sklepie stacjonarnym – we Wrocławiu przy ul. Robotniczej 64. Na ekspozycji można zobaczyć prawie całą naszą ofertę.