Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Dywany outdoor

Nowoczesne tarasy i balkony mogą swoim wyglądem przypominać przytulny pokój w bezpośrednim sąsiedztwie natury. W osiągnięciu takiego efektu pomogą dywany outdoor, czyli przeznaczone do stosowania na zewnątrz. Ich wygląd jest identyczny jak tradycyjnych odpowiedników, jednak ich właściwości różnią się diametralnie.

Wśród naszych produktów można znaleźć tylko najlepsze modele, niemające sobie równych pod względem jakości i designu. W sporej części produkowane są w belgijskich manufakturach. Cieszą się uznaniem wśród koneserów prawdziwego piękna, wyrafinowania i luksusu.

Dodatki do wnętrz

Dywan Brighton Blue

1 340,00 2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Brighton Grey

1 340,00 2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Brighton Plum

1 340,00 2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Brighton Turquoise

1 340,00 2 390,00 
1 760,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Harper Blue

1 340,00 2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Harper Grey

1 340,00 2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Harper Lime

1 340,00 2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Harper Red

1 340,00 2 390,00 
2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Hudson Grey

1 340,00 2 390,00 

Dodatki do wnętrz

Dywan Meridian Turquoise

1 340,00 2 390,00 

Dlaczego warto mieć na swoim tarasie dywan outdoor?

To dodatki sprawiają, że wnętrza stają się wyjątkowe i zachęcają do spędzania w nich czasu. Dywany outdoor przenoszą do zewnętrznego świata natury to, co kochamy najbardziej – intymność, przytulność, poczucie bycia zawsze „u siebie”. Proponowany element wyposażenia staje się dzisiaj bardzo modny – stosowany jest coraz powszechniej nie tylko na balkonach, ale gości przede wszystkim na reprezentacyjnych tarasach, w otoczeniu stylowych mebli.

Lista zalet dywanów zewnętrznych jest naprawdę długa – wpływają na oswojenie tarasowej i balkonowej przestrzeni, dodając ciepła. Za ich sprawą każdy zakątek przeznaczony do odpoczynku nabiera specyficznej, przyjemnej atmosfery. Znakomicie nadają się do wydzielenia stref – relaksu, jogi, tańca czy słuchania muzyki. Podkreślają wyjątkowość przestrzeni, pomagają w jej uporządkowaniu i dają efekt, jakiego nie da się osiągnąć w żaden inny sposób. Stosowanie dywanów outdoor w wielu przypadkach ma również zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania tarasu czy balkonu – tyczy się to głównie dzieci oraz seniorów. Tkanina lub syntetyczny materiał stanowi też dodatkową ochronę samej powierzchni tarasu – na przykład płytek czy drewnianych desek.

Dywany outdoor są przy tym bardzo praktyczne. Do utrzymania ich w czystości wystarczy spłukanie powierzchni wężem ogrodowym i pozostawienie do wyschnięcia. Są odporne na szkodliwe czynniki atmosferyczne – przetrwają silne nasłonecznienie i deszcz, nie zmieniając swojego wyglądu ani kolorystyki. Nadają się dla alergików, ponieważ nie uczulają i nie gromadzą kurzu czy drobnoustrojów. Mimo stałej ekspozycji na warunki zewnętrzne pozostają odporne na pleśń i zgniliznę.

Jakie dywany outdoor są w modzie?

Trudno odmówić dzisiaj dywanom outdoor popularności. W sklepach można znaleźć głównie modele wykonane z bambusa oraz z naturalnego sznurka. Chociaż kupowane są dość powszechnie, nie są tak odporne na działanie wilgoci czy mechaniczne odkształcenia, jak wersje syntetyczne. Wszystkie są za to antyalergiczne i zupełnie bezpieczne dla użytkowników.

Właśnie dlatego w naszym sklepie można kupić najtrwalsze dywany outdoor ze wszystkich dostępnych opcji – wykonane ze sznurka syntetycznego. Produkty z naszej oferty to w stu procentach tworzywo polipropylenowe, odporne na uszkodzenia, zmienne temperatury czy promieniowanie UV. Tkane z największą starannością w Belgii, cenione są przez Klientów za jakość wykonania, wysoką estetykę oraz nietuzinkowy design. To również najpraktyczniejsze dodatki pod względem utrzymania w czystości, jakie można sobie zafundować.

Najlepsze dywany outdoor

Cenimy sobie wysoką jakość, estetykę wykonania i oryginalność. Wszystkie proponowane przez nas dywany outdoor są wyjątkowe – niezależnie od wybranego modelu cechuje je staranność i szczegółowość wykończenia oraz najlepsze materiały przekładające się na trwałość na długie lata. Dostępne w kilku rozmiarach sprawiają, że można je idealnie dopasować do przestrzeni tarasu i efektu, jaki chce się osiągnąć. Czy to stanowiące dominantę, czy dodatek do przytulnie zaaranżowanego kącika do odpoczynku zawsze sprawdzą się rewelacyjnie. Mnogość deseni i kolorów to kolejny powód, dla którego warto zamówić nasze zewnętrzne dywany – ilość aranżacji, jaka dzięki nim może powstać, jest w zasadzie nieograniczona. W naszym sklepie kupisz najlepsze, belgijskie dywany outdoor w przystępnych cenach. Przekonaj się, jak szybko możesz zmienić swój taras na lepsze.