Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Meble ogrodowe

Wygodne, funkcjonalne i stylowe meble ogrodowe to nieodłączny element każdego ogrodu. Dzięki nim zielona przestrzeń przeznaczona do odpoczynku jest nie tylko zagospodarowana w sposób uporządkowany i przyjemny dla oka – jest przede wszystkim miejscem, w którym wszyscy domownicy lubią spędzać czas. Nasze nowoczesne meble na ogród to znacznie więcej niż stoliki i krzesła – to masa możliwości zaaranżowania przestrzeni w taki sposób, aby każdy znalazł w niej kąt dla siebie.

2 100,00 
1 150,00 

Nowoczesne meble ogrodowe

Ilość dostępnych opcji pozwala każdemu dopasować rodzaj mebli na taras i ogród dokładnie do swoich potrzeb czy stylistycznej wizji. Wygodne ławeczki, huśtawki, fotele – zwykłe i bujane, sofy, narożniki, pufy, leżaki, stoły i stoliki, krzesła – ile koncepcji, tyle możliwości.

Rodzaj mebli ogrodowych zawsze jednak trzeba dobierać do ilości posiadanej przestrzeni i korzystających z nich osób. Miłośnicy rodzinnych spotkań i wielkich przyjęć w ogrodzie powinni zdecydować się na szeroki stół i wygodne krzesła, zapewniające komfort siedzenia przez wiele godzin. Amatorzy spokoju i relaksu w kameralnym gronie skupiają się z kolei jedynie na niezbędnym wyposażeniu – modułowych stolikach kawowych, leżakach czy wygodnych pufach.

Na wygląd ogrodowej kompozycji i jej dopasowanie do roślinności czy stylu, w jakim jest utrzymana zieleń, wpływ ma również zastosowany materiał. Nowoczesne meble na taras czy ogród mogą być zrobione z rattanu, technorattanu, drewna lub aluminium. Najciekawsze egzemplarze są wynikiem kreatywnego łączenia różnych materiałów – na przykład aluminium i drewna, jak w przypadku naszych produktów. Im więcej wyobraźni włożymy w przygotowanie mebli ogrodowych, tym lepszy efekt możemy osiągnąć.

W kwestii zagospodarowania ogrodu nie można zapominać o kolorystyce. Najbardziej uniwersalne jest wyposażenie w jasnych, naturalnych kolorach. Tak wykończone elementy dodają lekkości i dużo łatwiej można je wkomponować w zieleń. Ciemne, mocne barwy wymagają odpowiedniej przestrzeni; są eleganckie i dostojne, świetnie sprawdzają się na reprezentacyjnych tarasach.

Co zawiera nasza oferta mebli na taras?

Zarówno meble na taras, jak i meble typowo ogrodowe cenione są głównie za swoją przydatność. Właśnie dlatego naszym Klientom proponujemy uniwersalne wyposażenie ogrodów – stoliki modułowe różnej wielkości. Za ich sprawą taras czy zielony zakątek posesji może dowolnie zmieniać kształt i dopasowywać się do aktualnych potrzeb.

Stylistyka utrzymana w duchu minimalizmu i pragmatyzmu to kolejna zaleta oferowanych mebli na ogród. Ponadczasowe, proste, geometryczne znakomicie prezentują się pośród roślinności – zaprojektowane są w taki sposób, by sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Na wygląd mebli na taras wpływ ma nie tylko sama forma, chociaż niewątpliwie gra pierwsze skrzypce. Płynnym uzupełnieniem koncepcji jest zastosowanie odpowiednich materiałów, jednocześnie wytrzymałych i doskonale się prezentujących. Stawiamy na luksus i poczucie komfortu, a także na rozwiązania, które będą służyć przez długie lata. Nasze meble ogrodowe tworzone są z malowanego proszkowo aluminium oraz egzotycznych gatunków drewna, jak iroko. To właśnie dzięki takim połączeniom przydomowe miejsca odpoczynku wyglądają luksusowo, są ozdobą posesji i zachęcają do relaksu.

Dlaczego warto wybrać nasze meble na ogród?

Naszą pasją jest tworzenie wyjątkowych i praktycznych mebli ogrodowych. Nasze prace są zawsze dokładnie przemyślane pod względem konstrukcji, zastosowanych materiałów czy stylistyki. Dzięki temu oferujemy Klientom jedynie niepowtarzalne meble na taras oraz do ogrodów.

Proponowane produkty to także najwyższa jakość zastosowanych komponentów, solidnych i przygotowanych w taki sposób, by nawet w trudnych warunkach atmosferycznych przetrwały długie lata. Wiemy też, jak dzisiaj ważna jest oryginalność – to dlatego odchodzimy od popularnych, powielanych masowo rozwiązań na rzecz tych nietypowych – do naszych mebli na ogród wyszukujemy najbardziej egzotyczne gatunki drewna i łączymy je zupełnie nowatorsko w trwały duet z estetycznie opracowanym, nierdzewnym aluminium.