Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Polityka prywatności.

Nowoczesne lampy wiszące

Nowoczesny – czyli postępowy, pionierski, inny, nietradycyjny. Nowoczesnymi nazywamy często te elementy wystroju, które kojarzą nam się futurystycznie. Mają oryginalne, geometryczne lub całkiem proste, minimalistyczneformy. Są wykonane z metalu, aluminium lub np. z tworzywa sztucznego. Często nowoczesność kojarzy nam się z czystością, jasnymi barwami lub z chłodem – np. z odcieniami szarości. Czasem z odważnymi, awangardowymi kolorami. Nowoczesne lampy wiszące dostępne w naszym sklepie to projekty inspirowane najnowszym światowym designem, które swoim wyglądem wybiegają w przód. O to przecież chodzi w awangardowym wzornictwie, żeby zawsze być o krok przed innymi. Żeby szukać rozwiązań, które będą się wyróżniać i przykuwać spojrzenia.


Nowoczesne lampy wiszące inspirowane kolekcją Bet Shade


Jak wygląda oświetlenie nowoczesnego mieszkania? Według Bet Shade łączy ono prostotę i oryginalność, łuki i linie proste, ciepło oraz chłód. Nowoczesne lampy wiszące inspirowane kolekcją Bet Shade dostępne w naszym sklepie zachwycają lekkością oraz zwracają uwagę ciekawymi kształtami. Możesz łączyć je ze sobą w dowolnych konfiguracjach i stosować poszczególne oprawy w bliskim sąsiedztwie. Lampy będąze sobą ciekawie kontrastować, jednocześnie tworząc harmonię dzięki elementom wspólnym zespajającym całą kolekcję.Bet Shade Tall E - Black/Gold
 

Bet Shade Wide - Black/Gold
 

Bet Shade Fat - Black/Gold  


Prostota i biel


Przestrzeń, ład i czystość nieodzownie kojarzą nam się z nowoczesnością. W minimalistycznym wnętrzu doskonale sprawdzą się lampy wiszące nowoczesne wkolorze śnieżnej bieli. Ich proste, a jednocześnie nowatorskie kształty nadadzą aranżacji wyjątkowego charakteru. W dzisiejszych czasach wszechobecnego przepychu czasem to prostota wyróżnia się najbardziej.
Ice Trio White
ART-S White


Futurystyczne obłości


Nowoczesne bryły nie zawsze muszą być idealnie symetryczne. Nie muszą też posiadać zaostrzonych brzegów. Niektóre awangardowe lampy wiszące nowoczesne cieszą oko łagodnymi opływowymi kształtami.GRG-S2  
Dumpling - Black  


Każdy z nas ma nieco inne wyobrażeniena temat przyszłości, choć w dużej mierze jej obraz jest kształtowany w naszej świadomości przez popularne filmy, książkii środki masowego przekazu. Projektanci sztuki użytkowej podchodzą do tematu kreatywnie. Wśród powtarzalnych cech lamp nowoczesnych znajdziemy również takie, które czynią poszczególne projekty zupełnie wyjątkowymi. Aby nadążyć za nowoczesnym designem, trzeba otworzyć się na niestandardowe rozwiązania i stale podążaćza tym, co wyjątkowe. Zapraszamy do kategorii lampy wiszące, w której znajdą Państwo wiele niepowtarzalnych, nowoczesnych opraw oświetleniowych.