Nowoczesne lampy wiszące

Nowoczesny – czyli postępowy, pionierski, inny, nietradycyjny. Nowoczesnymi nazywamy często te elementy wystroju, które kojarzą nam się futurystycznie. Mają oryginalne, geometryczne lub całkiem proste, minimalistyczne formy. Są wykonane z metalu, aluminium lub np. z tworzywa sztucznego. Często nowoczesność kojarzy nam się z czystością, jasnymi barwami lub z chłodem – np. z odcieniami szarości. Czasem z odważnymi, awangardowymi kolorami. Nowoczesne lampy wiszące dostępne w naszym sklepie to projekty inspirowane najnowszym światowym designem, które swoim wyglądem wybiegają w przód. O to przecież chodzi w awangardowym wzornictwie, żeby zawsze być o krok przed innymi. Żeby szukać rozwiązań, które będą się wyróżniać i przykuwać spojrzenia.

Nowoczesne lampy wiszące inspirowane kolekcją Bet Shade

Jak wygląda oświetlenie nowoczesnego mieszkania? Według Bet Shade łączy ono prostotę i oryginalność, łuki i linie proste, ciepło oraz chłód. Nowoczesne lampy wiszące inspirowane kolekcją Bet Shade dostępne w naszym sklepie zachwycają lekkością oraz zwracają uwagę ciekawymi kształtami. Możesz łączyć je ze sobą w dowolnych konfiguracjach i stosować poszczególne oprawy w bliskim sąsiedztwie. Lampy będą ze sobą ciekawie kontrastować, jednocześnie tworząc harmonię dzięki elementom wspólnym zespajającym całą kolekcję.

Bet Shade Tall - Black/Gold


Bet Shade Tall – Black/Gold

Bet Shade Wide - Black/Gold

Bet Shade Wide – Black/Gold

Bet Shade Fat - Black/Gold

Bet Shade Fat – Black/Gold  

Bet Shade Wide - Black/Gold

Prostota i biel

Przestrzeń, ład i czystość nieodzownie kojarzą nam się z nowoczesnością. W minimalistycznym wnętrzu doskonale sprawdzą się lampy wiszące nowoczesne w kolorze śnieżnej bieli.

Ich proste, a jednocześnie nowatorskie kształty nadadzą aranżacji wyjątkowego charakteru. W dzisiejszych czasach wszechobecnego przepychu czasem to prostota wyróżnia się najbardziej.

Konko LOFTLIGHT

Konko

Asteria Umage Pearl White

Asteria Pearl White

Futurystyczne obłości

Nowoczesne bryły nie zawsze muszą być idealnie symetryczne. Nie muszą też posiadać zaostrzonych brzegów. Niektóre awangardowe lampy wiszące nowoczesne cieszą oko łagodnymi opływowymi kształtami.

GRG-S2

GRG-S2  

Ozi LED - Black


Dumpling – Black

Każdy z nas ma nieco inne wyobrażenie na temat przyszłości, choć w dużej mierze jej obraz jest kształtowany w naszej świadomości przez popularne filmy, książki i środki masowego przekazu. Projektanci sztuki użytkowej podchodzą do tematu kreatywnie. Wśród powtarzalnych cech lamp nowoczesnych znajdziemy również takie, które czynią poszczególne projekty zupełnie wyjątkowymi. Aby nadążyć za nowoczesnym designem, trzeba otworzyć się na niestandardowe rozwiązania i stale podążać za tym, co wyjątkowe. Zapraszamy do kategorii lampy wiszące, w której znajdą Państwo wiele niepowtarzalnych, nowoczesnych opraw oświetleniowych.