5 najciekawszych lamp wiszących – 2020

LampaLampa.pl - nowoczesne oświetlenie w Twoim domu

Lampy wiszące w instalacji oświetleniowej pełnią ważną rolę – są składową głównego lub funkcjonalnego oświetlenia. Jednak ich istotność związana jest również z estetyką. Lampy wiszące często są jednym z bardziej istotnych elementów wnętrza. Mogą je podkreślać, ale – z drugiej strony – mogą też zaburzyć całą koncepcję. Warto zwracać szczególną uwagę na to, jak prezentują się lampy wiszące w naszych domach, a także na ich relację z całością aranżacji.

Potrójne zawieszenie do lamp - Canonball Custer 3 Umage

W związku z tym, nie możemy przejść obojętnie wobec tematu tak ważnego, jak wybór odpowiedniej lampy wiszącej. Dlatego tym razem przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych lamp wiszących, które z powodzeniem podkreślą resztę wystroju w twoim domu. Co więcej, są one na tyle uniwersalne, że bez obaw możesz je wykorzystać jako oświetlenie główne, ale także po to, by oświetlić poszczególne części pomieszczenia. Podpowiemy też, w jakich stylach wnętrzarskich nasze propozycje odnajdą się najlepiej.

Konko

Lubisz odważne i modne kolory? Jeśli tak, to lampa wisząca Konko jest idealna dla ciebie. Została wykonana z aluminium i pomalowana matowo. Kolory dostępne w kolekcji to między innymi brudny róż czy niebieski indigo. Lampa świetnie wpisze się w klimat prostych skandynawskich loftów, ale i nowoczesne wnętrza pełne kolorów. Jej obecność będzie mile widziana także w tych miejscach, gdzie mniej znaczy więcej.

Lampa wisząca ZTL – Ze Tel

ZTL – Ze Tel to prawdziwy hit dla osób, które szukają do swoich wnętrz elementów wystroju poddających się ich fantazji. Lampę Ze Tel bez problemu dopasujesz do swoich potrzeb – obok stalowych elementów znajdują się kartki papieru, które możesz swobodnie wymieniać. W związku z tak dużymi możliwościami lampy wiszącej Ze Tel, trudno przypisać ją konkretnym stylom. Za to z pewnością można powiedzieć, że jest ona sposobem na wnętrze wyjątkowe, które nie sposób odtworzyć gdziekolwiek indziej.

Top Gauge

Kolejna na naszej liście jest lampa wisząca dla tych, którzy nie znoszą wnętrzarskich kompromisów. Top Gauge to propozycja typowo industrialna. Nie dość, że została wykonana ze stali imitującej kompletnie zardzewiałą, to jeszcze wyposażono ją w manometr, który nie pozostawia wątpliwości co do związku wystroju z dawnymi fabrykami. Top Gauge jest lampą z takim charakterem, że skutecznie zdominuje inne dodatki we wnętrzu.

Eos XL Light Grey

Przedostatnia propozycja w top 5 lamp wiszących, to Eos XL w kolorze szarym. Tę lampę wykonano ręcznie, z prawdziwych ptasich piór w kolorze szarym. Bez wątpienia pokocha ją każda romantyczna dusza. Obecność lampy Eos, ze względu na jej lekkość, jest mile widziana w każdy delikatnym pomieszczeniu, ale może nas wspomóc również wtedy, kiedy mamy poczucie przytłoczenia otaczającym nas wystrojem.

SNV

SNV to ostatnia w naszym zestawieniu lampa wisząca. Ją również wykonano ze stali, jednak próżno jej szukać w industrialnych pomieszczeniach. Energetyczny, fioletowy kolor sprawia, że SNV ożywi każde miejsce, w którym się znajdzie. Trzeba jednak przyznać, że miejscem dla niej naturalnym są nowoczesne, designerskie pomieszczenia. SNV to także doskonały dodatek do minimalistycznych wystrojów, gdzie może pełnić rolę najważniejszej dekoracji.

Powyższe propozycje lamp wiszących zostały tak dobrane, żeby każdy znalazł lampę odpowiednią dla siebie. I to niezależnie od tego, czy będzie chciał, by pełniła u niego rolę oświetleniowego tła, czy też lampy funkcjonalnej rozjaśniającej stoły, blaty, czy też inne wydzielone powierzchnie.

Chcesz zobaczyć inne modne lampy w 2020?

Zapraszamy do naszego wpisu:

Dodaj komentarz