Idealne oświetlenie tarasu

Betonowa lampa wisząca Febe Volcano 15 LOFTLIGHT

Taras to miejsce relaksu i spotkań z rodziną, czy przyjaciółmi. Każdy chętnie korzysta z uroków świeżego powietrza i pięknej pogody przed swoim domem.

Jeśli dobrze zaaranżujesz przestrzeń na tarasie, po zmroku również możesz spędzać na nim czas, celebrując chwile z bliskimi. Jak wiadomo, odpowiednie zadaszenie jest ważne tak samo jak oświetlenie, które trzeba wybrać z rozwagą, dopasowując do reszty stylu, w jakim urządzona jest nie tylko przestrzeń wokół domu, ale także i w jego wnętrzu.

Najnowszym trendem na rynku oświetleniowym są betonowe lampy. Niezwykle designerskie, pasują do surowych tarasów, utrzymanych w naturalnym tonie. W ostatnich latach, beton nie jest już tylko surowcem budowlanym, ale także genialnym materiałem dekoracyjnym. Coraz więcej ozdób, przedmiotów czy nawet mebli jest z niego produkowanych. Tak samo sprawa wygląda z oświetleniem.

Lampa z betonu to hit ostatnich miesięcy, który możliwe, że wpisze się w trendy na stałe. Urządzając swój taras, możesz zadbać, by stylistyka pozwoliła Ci na zastosowanie właśnie takich lamp. W sklepie LampaLampa dostępnych jest wiele propozycji, które mogą zachwycić swoim industrialnym wyglądem i świetną jakością wykonania. Najciekawszy jest fakt, że każdy produkt wykonany z betonu jest wyjątkowy, ponieważ robiony jest ręcznie. Dodatkowo, można wybrać odcień, w jakim ma być wykonany. Sprawdź więc, która lampa betonowa skradnie Twoje serce i będziesz chcieć ją mieć na swoim tarasie!

Concrete Line Wall LOFTLIGHT

Jest to propozycja kinkietu, który zachwyca swoją prostotą. Wykonana ręcznie, zamyka całą konstrukcję w ręcznie wykonanym odlewie z betonu. Wyposażona w najwyższej jakości diody LED, pozwoli na oszczędność i idealne natężenie światła. Świetnie sprawdzi się do oświetlenia elewacji i roślin rosnących na tarasie.

Kinkiet betonowy - Concrete Line Wall LOFTLIGHT

Irma LOFTLIGHT

Ciekawa propozycja kinkietu betonowego, który swoje światło kieruje w górę, a nie tak jak poprzedni – w dół. Irma LOFTLIGHT zachwyca swym nowoczesnym designem, który w swojej prostocie jest wręcz idealnym kinkietem dla miejsc, w których światło ma zagrać rolę stricte dekoracyjną.

Kinkiet betonowy - Irma od LOFTLIGHT

Kalla LOFTLIGHT

Kalla Triple to ciekawa propozycja dla osób, które uwielbiają surowe lampy wiszące, bez kloszy – za to z ozdobnymi żarówkami. Żarówki wiszące na długich kablach, na różnych wysokościach wyglądają wprost obłędnie. Betonowe oprawki do żarówki dodają specjalnego, industrialnego uroku, który świetnie komponuje się z elewacją. Różne rodzaje żarówek mogą dodatkowo spotęgować efekt „wow”.

Lampa wisząca z betonu Kalla LOFTLIGHT

Febe Volcano S LOFTLIGHT

Wisząca lampa Febe Volcano S to designerski hit. Użyty do produkcji klosza beton posiada efekt zniszczenia, który wygląda świetnie w altanie bądź na tarasie. Poprzez wykonane dziury, wydobywa się światło, potęgując ciekawy efekt, który będzie można zaobserwować po zmroku.\n\n

Lampa betonowa Febe Volcano 15 LOFTLIGHT

To kilka naszych propozycji, które świetnie nadadzą się na Twój taras w stylu industrialnym, surowym, pełnym naturalnych dodatków z cegły, drewna, czy betonu. Spraw, by oświetlenie tarasu nadało mu nowego wymiaru o zmroku, a całość za dnia prezentowała się spójnie. Odważ się na zmiany.